Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a barátnőtök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a barátnőtök, ha többszöri (finom) felszólítás után sem borotválkozik és nem mindig fürdik meg rendesen?

Figyelt kérdés
Sokszor kell szembesülnöm kellemetlen helyzetekkel (szagokkal is) emiatt, finoman célzok neki, hogy esetleg zuhanyozzunk együtt, stb... Látom rajta, hogy igyekszik szegény, de nehezére esik. A másik meg, hogy nem bírom elviselni, ha egy lány szőrös lent, a hónaljról meg nem is beszélve. Erre is céloztam többször, sőt én is csinálom (nem is neki, hanem magam miatt) volt is változás de gyakori a "visszaesés". Nyilván most azt gondoljátok "hát ez hülye, ha még mindig vele van", de nem szeretném ezek miatt elhagyni, mert mégiscsak szeretem. Ezek múló dolgok és inkább arra figyelek, hogy mennyire jól érzem magam vele egyébként. A szex viszont megsínyli rendesen és ezért bizonytalanodtam el. Ha keresek valakit, akivel minden klappol ami a szexet illeti, ott a belső tulajdonságokkal szokott gond lenni, saját tapasztalat. Ez lenne az a "kompromisszum", amit olyan sokszor emlegetnek, hogy meg kell hozni, ha boldog akar lenni valaki? Ráadásul kétszer megpróbáltam szakítani, de egyszer sem sikerült. Nem volt az elejétől ilyen és túlságosan kötődök én is, nemcsak ő. Hiányzik, ha nem vagyok vele. Ti hogy látjátok, mit kéne tennem?
2012. okt. 1. 14:43
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de ez elborzaszt. Ilyen retkesen befekszik melléd. Beszélj vele komolyan, hogy te ezt nem birod, mert kellemetlen szagu, igénytelen. Változzon.
2012. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Te kimondottan a kátrányos helyzetű barátnőkhöz vonzódsz, vagy szóba jöhet esetleg másféle is?
2012. okt. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
11-es: már egy éve mondom neki, de nincs változás, csak az igyekezetet látom rajta, mégsem megy neki. Ezért döntöttem úgy, hogy felteszem itt a kérdést: szakítsak, vagy megéri még küzdenem. Lélekben úgy érzem hozzám tartozik... :-(
2012. okt. 1. 15:12
 14/34 anonim ***** válasza:

Hát nekem nő létemre nehezemre esik megértenem, hogy miért nem fürdik valaki, főleg ha pl. orális szexet szeretne. Jó nyilván nem mindenki vágyik az izgalom hevében zuhanyzásra, de azért egy kérdés beleférne, hogy "drágám, menjek zuhanyozni, sajnos a munkahelyemen nem tudok tusolni?" főleg ha mondjuk egy 40 fokos nyári nap végén vagyunk. Ebben nem értem hogyan lehet igyekezni? Vagy fürdik valaki vagy nem. Mi esik nehezére?


Mondd meg neki a szemébe, hogy szeretnéd ha zuhanyozna aktus előtt, meg borotválná a szőreit, mert így nem valami vonzó. Vagy már megtörtént?

2012. okt. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most látom a válaszokat, nem kérdeztem...
2012. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
Figyelj, oké hogy szereted. De pont egy nőtől ezt tapasztalni hogy fürdeni sem szeret, meg higéniáról fogalma sincsen, az nem jó. Mutass közömböt felé. Neki kell rádöbbennie a dolgokra.
2012. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Alex: szóba jött már nem egy féle, hanem rengeteg. De pont emellett a lány mellett érzem úgy, hogy - ha a kérdés tárgyát leszámítjuk - magam vagyok és nem kell senki más. Azok a lányok, akik adnak magukra, belül teljesen üresnek bizonyultak.
2012. okt. 1. 15:14
 18/34 anonim ***** válasza:

jaj Te már egyszer kérdeztél itt erről ugye?


Emlékszem, a barátnőd nem valami szórakozóhelyen dolgozik? És nem fürdik mikor hazajön ugye? Vagy az nem Te voltál?


A retkes talpról ugrott be...

2012. okt. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
17-es (saját) : magam vagyok = saját magam lehetek mellette
2012. okt. 1. 15:15
 20/34 A kérdező kommentje:
18-as, nem, az nem én voltam, de erőt ad, hogy nem vagyok egyedül a problámával... :-D
2012. okt. 1. 15:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!