Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Otthagynátok a barátnőtök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagynátok a barátnőtök, ha többszöri (finom) felszólítás után sem borotválkozik és nem mindig fürdik meg rendesen?

Figyelt kérdés
Sokszor kell szembesülnöm kellemetlen helyzetekkel (szagokkal is) emiatt, finoman célzok neki, hogy esetleg zuhanyozzunk együtt, stb... Látom rajta, hogy igyekszik szegény, de nehezére esik. A másik meg, hogy nem bírom elviselni, ha egy lány szőrös lent, a hónaljról meg nem is beszélve. Erre is céloztam többször, sőt én is csinálom (nem is neki, hanem magam miatt) volt is változás de gyakori a "visszaesés". Nyilván most azt gondoljátok "hát ez hülye, ha még mindig vele van", de nem szeretném ezek miatt elhagyni, mert mégiscsak szeretem. Ezek múló dolgok és inkább arra figyelek, hogy mennyire jól érzem magam vele egyébként. A szex viszont megsínyli rendesen és ezért bizonytalanodtam el. Ha keresek valakit, akivel minden klappol ami a szexet illeti, ott a belső tulajdonságokkal szokott gond lenni, saját tapasztalat. Ez lenne az a "kompromisszum", amit olyan sokszor emlegetnek, hogy meg kell hozni, ha boldog akar lenni valaki? Ráadásul kétszer megpróbáltam szakítani, de egyszer sem sikerült. Nem volt az elejétől ilyen és túlságosan kötődök én is, nemcsak ő. Hiányzik, ha nem vagyok vele. Ti hogy látjátok, mit kéne tennem?
2012. okt. 1. 14:43
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Alex: igen, már egy éve is volt hasonló veszekedésünk. Akkor abban maradtunk, hogy én finomabban közlöm vele a dolgokat, ő pedig igyekszik a tisztálkodással. Akkor volt az a korszak, hogy együtt zuhanyoztunk.

Elfáradtam már minden egyes lefekvés előtt könyörögni neki. Ő esküdözik, hogy még jobban fog igyekezni, de nem nagyon hiszek neki.

2012. okt. 3. 10:47
 32/34 anonim ***** válasza:
Nem veszekedni kell. Nem megegyezni. Finoman bevezetni a zuhany alá, közbe maximálisan kényeztetni, hogy pozitív élménnyé váljon számára a zuhanyozás és később saját maga is megkívánja. Nem lehet belefáradni! Minden tartós kapcsolathoz maximális türelem és kitartás kell!
2012. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Alex: nem is vagy olyan felszínes, mint amilyennek az elején mutattad magad))

Teljesen igazad van. Itt már inkább az a kérdés, hogy akarom-e én rááldozni ezt a türelment. :-(

2012. okt. 3. 13:17
 34/34 anonim válasza:

Próbáld ki, hogy te sem fürdesz, lássuk neki jólesik- e

:D Mondd meg neki, hogy gusztustalan, szereted őt, de nem bírod elviselni hogy annyira igénytelen.

2012. nov. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!