Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit keresett már meg egy Ghánai idegen?

Figyelt kérdés

Teljesen meglepődtem, amikor egy régi hirdetésemre reagált valaki (társkereső). Tört magyarsággal kommunikált, írta, hogy google fordító, ha tudok, akkor angolul beszélgessünk. Mondom úgy sincs jobb dolgom, miért ne. Szépen lassan haladtunk előre, tényleg egy szép nőről volt szó, már amit mutatott képeket. Rákérdeztem, hogy mégis, ha úgy alakulna, hogyan jutna fel Magyarországra? Arra annyit írt, ha már ott tartunk a kapcsolattal, akkor feljönne, amennyiben segítek neki (itt gondolom a pénzre gondolt). Orvosnak tanul, tehát el tudna helyezkedni, és akkor boldogan élhetünk.

Na most én már itt rájöttem, hogy átverés. Olvastam, hogy nőknél meg férfiként adják elő magukat. Vigyázzatok kivel leveleztek, kibe szerettek bele és esetleg kinek utalnátok pénzt, mert a végén... Vagy csak én gondolom rosszul?



2012. okt. 1. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem is megtalált ez a nő 2x is. Küldött két képet is valami lila szerkóban volt.
2012. okt. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor egyről beszélünk, jól gondoltam:)
2012. okt. 1. 18:52
 3/9 anonim ***** válasza:
valóban vigyázni kell olyan emberekkel, akiket csak neten keresztül ismerünk. bárki kiadhatja magát bárkinek :)
2012. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Miért, van olyan retardált barom, aki levelezik a "google fordítóval" kép, videók és minden nélkül, elhiszi, hogy egy orvostanhallgató kis zseni tünemény, aki majd ultragazdag lesz mellette - pont Magyarországon, ahol a kezdő orvosok szemét nettó 90ezerrel szúrják ki - csak úgy kezdőtőkeként kéne neki némi pénz, és azt légyszi küld el egy számlaszámra, bármi élő tali és hasonlók nélkül???


Esküszöm az ilyen hülye megérdemli, hogy lehúzzák...

2012. okt. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A magyar szöveg a google fordítós, angol nyelvet rendesen beszéli:) Jól csinálják, de tényleg eléggé elkeseredettnek kell lenned, hogy átverjenek.
2012. okt. 1. 18:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Kamum mármint a csaj. Csak pénzt akar kipréselni.
2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

igen, pont az elkeseredettséget használják ki

de milyen jó a gyakori, h még itt is találsz olyan másik embert akit szintén megtalált ugyanaz a kamu profil :)

2012. okt. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A kolléganőmet is megkereste egy ghánai, küld is neki rendszeresen pénzt, mobiltelefont, csokikát stb. ÉS MÉG RÁADÁSUL EL IS HISZI
2013. márc. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Húha! Mostanában nekem is írt egy gyönyörű ghánai nő, Grace, aki szívsebésznek adja ki magát! Véletlenül nem ő az?


[link]


[link]

2014. ápr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!