Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható az hogy a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható az hogy a páromnak a mai napig is ismerőse a facebook-on az a srác akivel 3 évvel ezelőtt viszonyt folytatott 1 hónapig?

Figyelt kérdés

Rendszeresen nézegeti a képeit és néha chat-el (ill.sms-ezik)is vele.

Én többször letöröltettem vele, de ő újra kijelölte ismerősnek, azzal az ürüggyel hogy ne aggódjak mert menyasszonya van már a srácnak, ő csak sima ismerős.

43/F


2012. okt. 2. 08:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne azért "ne aggódj", mert a srácnak menyasszonya van, hanem bízz meg a barátnődben. Nekem is ismerősöm ex, sőt, telefonon is van, hogy beszélünk, mitöbb, van, akivel találkozom is. Nem kell fújni egymásra azért, mert valami nem működött régen. (Én sem akarok egyiktől sem semmit.)
2012. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43 évesen azért lehetne több eszed, minthogy a hülye facebook ismerettségi viszonyokon kattogsz. én is beszélek olykor az exemmel, akivel másfél éve nem vagyunk együtt, múltkor találkoztunk is, mégsem akarok tőle semmit, na bumm.
2012. okt. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha 1 hónapig voltak együtt azt azért én nem hívnám ex-nek. Én amikor egy hónapig voltam lánnyal az úgy kidobott, mint a sz@rt és soha az életben nem keresett, mert ilyet még nem csalódott emberben. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy az 1 hónaphoz valami jelentős dolog kellett, hogy vége legyen. Akkor az meg nem egy szépen, fokozatosan lezárt dolog volt. -> Szerintem erről tudj meg többet a párodtól, de tőle. Csak nyíltan.
2012. okt. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert neked egyetlen exed sincs benne a telefonkönyvedben, vagy a címlistádban, vagy az ismerőseid között? Soha senkivel nem szoktál még csak 2 szót se váltani?

És ha valaki például megkeresne téged a múltadból, elhajtanád, csak azért, mert van barátnőd?

Ugyan már!

Tudod, a szálka és a gerenda... Először nézz mélyen magadba! Ha te feddhetetlen vagy, akkor akadj fönn ilyeneken!

2012. okt. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A kérdés szerintem arra utal, hogy 3 éve megcsalta ezzel a sráccal a kérdezőt a barátnője.


Neked kell tudnod, hogy megbízol e a párodban, ha nem akkor tán újra kéne gondolnod a kapcsolatotok mivoltát.

2012. okt. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De emberek, el tévedés van. Tudtok olvasni? 1 hónapig voltak együtt. Annyi idő alatt mi alakul ki? Mennyire ismered meg a másikat ennyi idő alatt? Hogyan alakulhat ki olyan kötődés, hogy egyáltalán ex-ről lehessen beszélni? Vagy ti azt is ex-nek hívjátok akivel párszor sikerült lefeküdni?
2012. okt. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Dehogyis exről van szó. 3 éve szeretője volt a mostani páromnak. 2 év után megcsalt egy sráccal, akivel egy hónapig tartott a viszony. Ez idő alatt 3-4x taliztak és 3x feküdt le vele. Majd rájött hogy engem szeret, és nem akarta feladni a biztosat a bizonytalanért ezért szakított vele. Hibás voltam én is ebben mert elhanyagoltam őt akkor.
2012. okt. 2. 10:40
 8/9 A kérdező kommentje:
Neuronlovag! Te jól értelmezted a kérdésemet:)
2012. okt. 2. 10:41
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de te nem tetted fel egyértelműen a kérdést. Sem azt nem írtad le, hogy mennyi ideje vagytok együtt, sem azt, hogy ki fia-borja az, akivel tartja a kapcsolatot Facebookon.

Alapállapotban engem nem zavarna, ha a Kedvesem régebbi barátnőivel beszélgetne, ne adj' Isten még találkozna is...

De így azért kicsit más a szitu.

Viszont ugyanúgy tartom, hogy szerintem nem lehet ilyesmit elvárni a másiktól. Miért akarnád eltiltani bárkitől is? Félsz, hogy újra megcsal vele? Na, az már a te hibád lenne.

Mert egyszer megcsal valaki: az ő hibája. Kétszer: már a te hibád.

2012. okt. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!