Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lene egy kérdésem, ősze jőtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S.J kérdése:

Lene egy kérdésem, ősze jőtem egy lanyal elkezdett előtem pukizni, azota nem kivánom a sex et vele. Ha egy másik lányra gondolk akor is eszembe jutt. Mi tévő legyek? Uj volt, számomra .3 om hete ez jár a fejembe és nem tudok meg nyugodni.19ev. V

Figyelt kérdés
Irjon valaki egy jo tipet vagy valamit

2012. okt. 2. 12:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindig megelőznek a helyesírásos beszólással.

Na mindegy, azért leírom: Ő megijedt, esetleg undorodik tőled, mert ilyen a helyesírásod? :-D Értelmes lány nem áll le ilyen emberekkel, mint te. Én inkább tartanálak téged gáznak, sem-minthogy a barátnőd ójézusom pukizott? :-D Neeeee...hogy merte? Hiszen a nők csak kilélegzik, nem? ;-) Nőj fel!

2012. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már! Szívességet tesz a csajnak, ha lelép. :D
2012. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
75%

3om, 4égy, 5t, 6at, 7ét...DE MIÉRT?!

Megváltás lesz a csajnak, ha ott hagyod...

2012. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
:D He he, ez igaz!
2012. okt. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
íjj de kamu az egész :D a direkt rossz helyesírással meg ezzel a szar dumával már senki sem humoros, menj vissza az oviba dömpert tologatni!
2012. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
elmegyek matekra, de utána szétszedlek :DD
2012. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

amíg meg nem tanulsz írni, legalább alap szinten, nemhogy egy lánnyal, de egy kutyával nem engednélek össze :D

A másik dolog amit mondani szerettem volna az az, hogy meg kellene tanulni hogyan működik egy ember :D idióta f*sz.......

2012. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
egy matek után nem semmi ilyet összehozni :DDD
2012. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!