Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szerintetek túlreagáltam vagy...

Szerintetek túlreagáltam vagy igazam volt?

Figyelt kérdés
Egyik nap átjött anyósom hozzánk hozott nekünk kaját vagyis jobban apósomnak mert ő most ott dolgozik nálunk. (építkezünk) Elkezdett turkálni a szekrénybe, férjem rászólt 2-szer is hogy ne turkáljon a cuccaink közt, kérjen tőlem tányért meg kanalat. Nem szólt semmit, ugyanúgy turkált tovább, odamentem egy kicsit lekiabáltam, hogy ne turkáljon a cuccaink közt, mert mikor én átmegyek hozzá akkor én sem turkálok náluk a szekrénybe, szóljon ha kell valami, erre ő megsértődött és elment haza. Aztán kérdeztem apósomtól is meg férjemtől is, hogy durva voltam e. Ők azt válaszolták, hogy teljes mértékben igazam volt. Szerintetek is igazam volt? Ti hogy reagáltátok volna le ezt a szituációt?
2011. aug. 29. 19:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Igazad van, a ti lakásotok, semmi joga csak úgy turkálni!
2011. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
persze, hogy igazad volt. anyósod egy pofátlan dög.
2011. aug. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
78%
Én is kb. így reagáltam volna, teljes mértékben igazad volt.
2011. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%
Vendég volt nálatok, ráadásul meg is kérted, hogy ne turkáljon.
2011. aug. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
29%
Tányérért és kanálért? Szerintem nagyon nem volt igazad, nem a ruháid és személyes cuccaid közt turkált, hanem a konyhában... egy család vagytok, lehet arcoskodni, meg különcködni, de akkor megmarad a távolságtartás.
2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

ha csak kanalat meg tányért keresett akkor túlreagáltad


ha kutakodott akkor nem

2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Férjed is rászólt, hogy ne turkáljon.... nem hagyta abba.... naná, hogy igazad volt!
2011. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Jogos volt, de leordítani nem kellett volna. Segíteni akart, régen sokkal szorosabb volt a család, nem akadtak fenn ilyeneken. Nem fiatal már. Oda mehettél volna és normálisan arrébb lökdöshetted volna.
2011. aug. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezért én sem reagáltam volna ennyire "durván", de azért nem tetszett volna a dolog, és megmondtam volna neki. A férjed kétszer is kérte, hogy szóljon neked, ha kell valami. Ezek után mondhat bárki bármit, ő volt a bunkó, hogy szó nélkül kutakodott tovább. Kicsit talán túlreagáltad, de ettől függetlenül szerintem abszolút igazad volt.
2011. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Ha tányért meg kanalat keresett én sem látom ezt ennyire tragikusnak,hogy kiabálnod kellett volna vele,pláne hogy ő vitt nektek kaját!!!
2011. aug. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!