Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Barátommal egy éve járunk. Nemrég volt az évfordulónk. Én vettem neki ajándékot, de ő nem nekem. Azt mondta, hogy nincs ilyenekre most pénze. Ezen a mondatán teljesen ledöbbentem.Mindig hangoztatja, hogy szeret, de ha ilyet mond elgondolkodtató, hogy valóban szeret-e.Én megelégedtem volna egy kis ajándékkal, virággal, vagy bonbonnal, csokival, mindegy... tudta, hogy lesz évfordulónk, félretehetett volna egy kis pénzt, ehelyett, elintézte egy lyen mondattal...

2012. szept. 26. 08:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%

Túlreagálod,azt tudnod kell hogy minket férfiakat egyáltalán nem érdekel az ilyen évforduló,én se tartottam sose számon.

Ez inkább a lányok mániája.

2012. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Kár volna elmarasztalni, mert õ ilyen és kész. Érezd vele jól magad, amig lehet, de ne építs rá mondjuk egy egész életet, mert nem szeret annyira, mint te azt igényled és megérdemled....
2012. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem is túlreagálod!

Attól, hogy az évfordulóra nem vett semmit, nem azt jelenti, hogy nem szeret és nem vagy számára fontos!

Amint mondtad, tudta, hogy az évfordulótok lesz, tehát emlékezett! :))

Ha pl. mondjuk szülinapodra nem vesz semmit, (ahogy említetted valami apróságot) nah az már gond, pláne, ha fel sem köszönt! :/

Szóval nyugi!

19/L

2012. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Túlreagálod.

Amikor nekünk volt a párommal az első évfordulónk, én késztettem finom vacsit, vettem neki ajándékot. Ő jól meglepődött és nekem nem vett semmit. Azóta már házasok vagyunk és évfordulókkor (mostmár házassági) elmegyünk étterembe és ennyi. Ha akkor ott problémáztam volna ezen, netán még meg is sértődök, akkor ma nem lennénk valószínűleg házasok, stb.

Fogadd el, hogy a férfiak és a nők mások, olvasgass a témáról és sokkal könnyebben fogod venni az ilyen dolgokat. Egyszerűen vannak dolgok, amikért nem érdemes pufogni. Ez pl. ilyen.

2012. szept. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
11%
Hát mondhatom szép egy párod van:) Hogy valaki ennyire gerinctelen legyen azt csak díjazni tudom. Egy részt nem is érdekli az évfordulód, de még pénze sincs egy kis apróságra?? Csorika nem halt még éhen? Paraszt egy gyerek, bocs. Normális férfi nem sajnálja a pénzét egy kis ajándékra a párjának. Szóval abszolult nem reagáltad túl.
2012. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

"tudta,hogy lesz évfordulónk"


Tehát nem felejtette el.Egy szál virágra(500 ft)sem volt pénze?

Valóban ne alapozd erre a csóróra a jövődet!

2012. szept. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Nem reagáltad túl!!Teljesen igazad van!!Azt gondolom hogy az életben vannak olyan dolgok ami nem kerül pénzbe!!Csak volt esetleg egy darab papírja meg egy tolla amire leírhatta volna az érzelmeit és egy ft.-ba se került volna.Egy virág pedig nem kerül 300ft-ba mellé.Ez nem lehet kifogás!
2012. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

igazad van, bizonyos szemszögből nézve.


"rá fogsz jönni, hogy sok igazság, amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik." :DD

2012. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem se reagàlod túl!!
2012. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nos. én a vőlegényemtűl egy szál vörös rózsát kaptam évfodulóra. De még ha nem is kaptam volna semmit, akkor is, nem ez a fontos, hanem az, hogy egy tökéletes srácot fogtam ki, családcentrikus, jó apa lesz belőle, szerető típus, magyarán gyakrlatilag csak jót tudok róla mondani! nem az ajcsin múlik:))
2012. szept. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!