Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most hogy tudnám őt elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogy tudnám őt elfelejteni? Nem szeretni?

Figyelt kérdés

Bele szerettem a személyi edzőmbe.És egészen a mai napig azt hittem én is tetszem neki,és lehet közünk majd valami.De ma teljesen váratlanul beállított a felesége és a 3 éves kisfia.Iszonyatosan fájt.Ezt az érzést nem lehet leírni..össze omlott bennem minden.Egy újabb szerelem amiben csalódtam.Az edző teremből nem tudok elmenni másikba mert ez egy viszonylag olcsó terem és közel is van,nem vet fel a pénz és messzi edzőterembe se szeretnék járni.Az edzést semmiképp sem szeretném abba hagyni!De igy heti 4 alkalommal látni fogom őt még ha edzőt is váltok vagy csak néha kérek segítséget tőle.Állandóan rá nézek akaratlanul is és már a jó érzés elyett csak a fájdalom amit érzek,hogy soha nem lehet az enyém és álom volt minden amiben/ amit hittem.Beszélgetett egy sráccal és nem vette észre hogy ott vagyok közel és hallom.Hogy már neki volt kellemetlen ő érezte rosszul magát mikor rá néztem ma és hogy szerinte(tehát észrevette)hogy miatta lettem szomorú!

Most hogy tovább?!:S

Beszéljek vele az érzéseimről?!

Elég bunkó voltam vele pedig kedves volt a pici fiát is oda hozta meg mutatni...

Bocsánatot kérjek?!De hogy?!


2010. máj. 22. 20:19
 1/8 anonim válasza:
Ha amikor ránézel rosszul érzed magad, előbb utóbb nem nézel rá, és nem érzed rosszul magad. És nem hiszem, hogy jó ötlet az érzéseidről beszélni, úgysem tud bele mit kezdeni. Előbb utóbb kihevered.
2010. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jó lenne:( köszi:)
2010. máj. 22. 20:28
 3/8 anonim ***** válasza:
igen igen. az idő előbb-utóbb mindent megold. :) kitartás!
2010. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi:)
2010. máj. 22. 20:38
 5/8 A kérdező kommentje:
csak ne látnám mindig magam előtt az arcát a gyönyörű szép szemeit és mosolyát:S:(
2010. máj. 22. 20:39
 6/8 anonim ***** válasza:

velem is igy van...mindennap latom az iskolaban..az eggyik baratnommel jar..de mindannyian egyosztalyba jarunk..olyan rossz erzes mindennap latni oket ahogy nevetgelnek eggyutt..meg csokoloznak... :(

van mar egy par honapja hogy igy szenvedek :((


16/L

2010. máj. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

megint en vok..

komolyabb nem lehet koztunk mert szulei meg vallasa nem engedi meg h "velem" hazasodjon..mindig eldontom h matol nem fogok ra gondolni,mert haragszom is ra hogy is kicseszett velem..ez egy hosszu mese..de amikor meglatom az a szep fekete kis szemeit,az aranyos szajat az arcat,akkor elfejetek minden haragot ami bennem van/volt..s tovabb jol erzem magam a közeleben :S


16/L

2010. máj. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
hát így... hány éves vagy te és mennyi az edződ.?
2010. jún. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!