Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek beszélgetni vele, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek beszélgetni vele, de miről?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliba nagyon tetszik nem nagyon beszéltünk még csak facebookon de már nincs mitől nem tudom mit kérdezhetnék tőle vagy milyen témát hozhatnák fel, és nem tudom hogy tudhatnám meg hogy neki is teccek-e... SEGÍTSETEK!

2012. okt. 3. 17:56
 1/4 anonim válasza:
Kérdezd meg szemtől szemben
2012. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a horgászat olimpiai sportág lesz a következő olimpián... szerintem érdekes:D viccet félretéve igazából az ő dolga lenne témát találni, de ha mindenképp te akarsz vele dumálni akkor csak azt tudom mondani, hogy beszélgesss sokat másokkal, és ha megtetszik egy téma akkor vesd be:) sok sikert:D
2012. okt. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem olyan egyszerű szemtől szembe tudod hogy van ez amikor meglátom majd kiugrik a szivem a helyéről :/
2012. okt. 3. 18:06
 4/4 anonim válasza:
Elhiszem hogy kiugride vegyél egy nagy levegőt és moslyogj rá és kezd bele
2012. okt. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!