Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudi, hogy szeret-e a férfi?

Figyelt kérdés
Az Én párom nem egy ölelgetős, bújós férfi, nem is a szavak embere. Ettől függetlenül megvagyunk. Csak néha úgy érzem mintha csak használna, és semmi érzelem nem lenne irányomban. Persze erre azt mondta, ugyis tudod, hogy szeretlek. De Én mégis bizonytaln vagyok,Kérdezni pedig nem akarok, ugyanezt a választ kapnám.Hogy deríthetném ki, mégis mit érezz irántam?
2012. okt. 4. 13:06
 1/7 anonim ***** válasza:

kiny*al

yeeeh

2012. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szeretetet érezni lehet!
2012. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Székely bácsit megkérdezi a felesége: "Béla, hát szeretsz te még engem? Sose mondod!"

"Mariskám, mikor az oltár előtt álltunk, mondtam neked, hogy szeretlek. Ha változás lesz, szólok!"


Az apróságokból, amiket érted tesz, azok mutatják a valós érzelmeket.

2012. okt. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem szeretne,csak szexelne veled es nem bujna hozzad nem ölelgetne.A legtöbb ferfi nem szereti kimondani hogy szeretlek,mert felnek attol,hogy visszaelnek az erzelmeikkel.Amugy mar regen rossz,ha allandoan mondogatni kell.Miert,nem erzed?Olyat is ismerek,hogy allandonan mondja szeretlek,de emögött a szo mögött nincsen semmi sem.Gondolom ezt sem szeretned.Ne akard kicsikarni,csak azert mert bizonytalan vagy.A tettek többet ernek mint a szavak!Miota vagytok együtt?
2012. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csak négy hónapja, de mindketten egy nagy calódás, válás után.
2012. okt. 4. 14:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne csodalkozz rajta,hogy a parod ovatos,ez teljesen normalis reakcio.Miert,te egy csalodas utan egyböl nyitsz egy masik ember fele?
2012. okt. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem. Pont ezért nem kérdezgetek, csak tudod, Én is félek, nem akarok megint pofára esni.
2012. okt. 5. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!