Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hidegen hagyom, utál vagy mi van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hidegen hagyom, utál vagy mi van?

Figyelt kérdés

Most jött egy új fiú az osztályba és ahogy bejött menő lett(már az első napon a legmenőbbek társaságában nyomult)! Mindenkivel tök jóban van tök laza és közvetlen mindenkivel mind az oszztályból mind az egész suliból. Kivéve engem mintha ott sem lennék,5 hét telt el a suliból de még egyszer nem beszéltem vele úgy igazán... Nekem persze nagyon bejön a fiú.Mit kéne tennem hogy lebontsam a falat ami köztünk van? Vagy nem tehetek semmit mostmár???

Utál vagy miért csinálja ezt???



2012. okt. 5. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Butus!;)

Nem utál,de nem ám,bizony hogy nem. Épp ellenkezőleg. Sztem nagyon is tetszel neki,csak nem mutatja ki. Ha mindenkivel elparádézik csak veled nem,vajon mégis mit jelenthet? Te vagy a kivétel,veled máshogy viselkedik,lehet h zavarban van a közeledben.

Én legalábbis pont így voltam egy lánnyal. Mindig direkt kerültem,és egyfajta szexuális feszültség alakult ki köztünk.

2012. okt. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy szexuális feszültség? Ez miben nyilvánult meg?

Amugy volt olyan is hogy a tanár vele tett párba és erre ő oda hívott még egy 3.tagot is a csoportba...

2012. okt. 5. 17:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Abban,hogyha egymásra nézünk csak úgy izzik a levegő,de soha nem beszélünk,vagy csak nagyon ritkán. Én igyekszem elkerülni,mert ez a lány teljesen megőrjít,én meg szabadságmániás vagyok,és féltem tőle a függetlenségemet. Ha többet lennék a közelébe,tuti leteperném.:P Jobb nekünk egymás nélkül azt hiszem.
2012. okt. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

És akkor az én helyzetemben is ez lehet?

Mit tegyek?

2012. okt. 5. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:
az nem lehet esetleg hogy "meleg"? :P
2012. okt. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sztem menj oda hozzá te! Valahogy jelezd neki,h szimpatikus neked. Nyugi,ez nem kezdeményezés,csak barátkozás. Ebbe még semmi nincs,valahogy próbáljatok meg beszélni amikor csak ti vagytok ketten.


ma 19:01! ne írj baromságokat!-.-"

2012. okt. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
De szinte soha nem hagy olyan percet hogy csak ketten legyünk!Mikor ketten lennénk egy csoportban odahív vkit hogy ne legyünk csak ketten!!
2012. okt. 6. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!