Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan oldanátok meg?

Figyelt kérdés
Baráromnak van két piercing az alsó ajka alatt. Múltkor kérdezze, hogy nekem azokkal, vagy anélkül tetszik-e jobban. Azt mondtam, hogy nélküle, de igazàból nekem úgy is jó. (azóta egYszer sem volt berakva neki, de mondtam, hogy nem kell miattam visszadognia magát. Azóta összejöttünk, és mondta, hogy csókolózás érdekéből is szedte ki) Hogy lehet ilyen piercingekkel smárolni? 18L
2012. okt. 5. 23:29
 1/2 anonim ***** válasza:
hát, beültetel egy elektromos porszívóra szerelt indukciós hűtőmágnest az orrodba, oszt amikor smacizni kell, bekapcsolod, melynek által a szerkezet a másodpercnek a tört része alatt irgalmatlanul kiszakítja a piercinget és egyből föl is szippantja az orrodba, hogy még véletlenül se legyen útba
2012. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és megtudod!
2012. okt. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!