Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondja el a baratom mindenkinek h szeret csak nekem nem?

Figyelt kérdés

Nagyon zarkozott tipus,...soha nem mondja ha szeret, megcsak nem is erzem, nem mutatja ki..megkert h en fogadjam ot el ahogy van, mert probalt de nem tud valtozni.

De elmentunk kirandulni,s ott nenjemmel beszelgettek, s mnondta neki, h engem emnnyire szeret, stb.

S egyszer mikor hozott haza engem, utana vitte haza a baratnomet, mert kozel lakik, s o meselte, h megalltak s neki is mondta h szeret engem, stb.

Mindnekinek elmondja, de ha en kerdem, h picit legalabb mutassa, inkabb veszekedik, vagy teszi a hulyet...

Miert csinalja ezt?


2008. máj. 19. 12:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
mert a fijúk hülyék!
2008. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ilyen a pasi típusa. Nem szereti, vagy fél kimutatni az érzéseit. Sok ilyen srác, van, de ettől még lehet, hogy teljesen odavan érted. Tanácsom ne kérd, h mutassa ki, mert látod, felkapja a vizet rá. Inkább pl csináld ezt: beszélgessetek egy teljesen jellegtelen témáról, pl anyud hogy van?, és egy teljesen váratlan pillanatban öleld át. vagy csókold meg, röviden.Vagy mikor a beszélgetés véget ér. Ha megkérdezi, h ezt most miért, akkor : "semmi csak úgy"... és engedd is el.ritkán, de azért megteheted többször is (havonta 1szer kétszer,de ne többször, mert megunja,és gyanakodik, h van valami vaj a füled mögött), ha sok idő után még mindig nem ölel vissza, finoman, inkább kicsit könyörgőre fogva kérd meg, h "csak egy kicsit a kedvemért". Ha netán ezt is visszautasítja, nincs mese, nem bírja a lelkizést, bár szerintem mindenkinek szüksége van erre, még ha nem is mondja.sok sikert és türelmet a szelíditéshez... :)
2008. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!