Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor kezdtek valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak akkor kezdtek valakivel kapcsolatot, ha szerelmesek vagytok belé?

Figyelt kérdés

Vagy amíg ez nem alakul ki teljesen, addig csak ismerkedtek akár heteken át.

Vagy amint érzitek a nagyon erős vonzódást, és nagyon szerettek a másikkal lenni, mindenhogy tökéletesnek tűnik, már akkor összejöttök vele, ha úgy alakul?


2012. okt. 7. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelem,mert az alakulhat.De legalábbis vonzalom és egy érzés,hogy ő kell.
2012. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum vonzzon.
2012. okt. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen

A mi kapcsolatunk úgy indult, hogy már 1-2 éve ismertük egymást, de csak barátok voltunk, sokat találkozgattunk.

A végére már kialakult minimális szinten a vonzalom.


Tehát én szerelem nélkül soha nem mennék bele egy kapcsolatba. Mi a garancia arra, hogy később bele szeretek az adott emberbe ? Semmi. Utána akkor jöjjön a szakítás? Macerás dolog. Tehát én ezért nem

2012. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én csak akkor tudok beleszeretni valakibe, ha látom, milyen velem akkor, amiikor már együtt vagyunk. az érintések, a romantikus együttlétek, a közös programok, az összebújások kellenek nekem ahhoz, hogy beleszeressek valakibe. hogy érezzem, hogy ölel meg, hogy csókol meg, hogy milyen vele a szex... ez talán azért is van, mert addig nem "merek" senkibe beleszeretni, ameddig nem az enyém... ezzel védem magamat.
2012. okt. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Tetsszen az illető.

2. Meg kell ismernem a belső tulajdonságait és hogy tudjam, hogy mit várjak tőle a jövőben.

3. Lehessen vele beszélgetni bármiről, legyen humora.

4. Vonzzon.


Ezek ha körülbelül az első 2 randin megvannak, utána szabad a pálya. Főleg ha eléri, hogy sokat gondoljak rá, várjam a következő randit. Nálam így működik.

2012. okt. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szerelem a kapcsolatok 99%-_ban később alakul ki.
2012. okt. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis akkor. Minek kezdjek kapcsolatba egy olyan emberrel, akit nem szeretek?
2012. okt. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!