Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felrugnátok egy kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felrugnátok egy kapcsolatot ha már nem vagytok szerelmesek de jól megvagytok?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt, úgy érzem elmúlt a szerelem, de féltékeny vagyok és jól érzem magam vele. Szeretni szerettem, de már szerelmes nem vagyok, sok volt a veszekedés, de az utolsó félévben kezdett a kapcsolatunk egyre jobb lenni. Nem tudom..
2011. szept. 29. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a saját példámból tudok kiindulni. 3 éves kapcsolatom volt, amiben én is így voltam. Elmúlt a szerelem már csak a kötődés volt meg. Mi szakítottunk és így utólag látva, nagyon jól tettük. Nem tudom hány éves vagy, ha fiatal még előtted az egész élet. Ha Ő az igazi, akkor úgy sem tudjátok egymást elfelejteni és kiderül. Beszéljétek meg egymással őszintén, hogy kinek mi a "terve" a másikkal. Remélem segítettem

22L

2011. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez elég sokmindentől függ.
2011. szept. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak jól megvagyunk, akkor igen. De ha csak az van, hogy már nem lángol annyira a szerelem, de szeretjük, tiszteljük, megértjük egymást és boldogok vagyunk együtt, akkor nem.
2011. szept. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Te tuti nő vagyok. Ők csinálják ezt h még éveket lehúznak valaki mellett még akkor is ha rossz, csak mert megszokás... SZÁNALMAS! Ha már nem szereted szakíts!
2011. szept. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

"Te tuti nő vagyok. Ők csinálják ezt h még éveket lehúznak valaki mellett még akkor is ha rossz, csak mert megszokás... SZÁNALMAS! Ha már nem szereted szakíts!"


Ja, de időbe telik, mire találnak még egy balekot, aki finanszírozza a baromságaikat. Mert lehet, hogy elmúlt a szerelem, de azért jól esik a figyelem. És ez tényleg szánalmas.

2011. szept. 30. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék úgy járni valakivel, hogy nem vagyok belé szerelmes, szerintem ez önbecsapás, másrészt a barátommal szemben sem tartanám fair dolognak. Nem igazán értem, hogy amúgy a féltékenységnek mi köze egy jól működő párkapcsolathoz. Ez olyan, mintha azzal érvelnél, hogy jó ez a kapcsolat, mert kisebbségi komplexussal küzdök, érted... Amit leírtál, semmi mást nem bizonyít számomra, csak azt, hogy eléggé szereted becsapni magad. Én tehát... nem is az, hogy felrúgnám, mert ez túl erős kifejezés egy alig-kapcsolatra... inkább kilépnék belőle.
2011. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
voltak veszekedések, de ezek kezdenek abba maradni ezért reménykedek benne, hogy újra felerősődhet az érzés.
2011. szept. 30. 12:05
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 12:05


Próbáljatok meg változtatni! Gondolj vissza arra az időre, mikor még szerelmes voltál, próbáld meg újra megtalálni azokat a dolgokat, amik akkor megfogtak benne. Szervezzetek közös programokat, kicsit lépjetek ki a mindennapok körforgásából. Udvarolj neki egy kicsit, függetlenül attól, hogy nő vagy, vagy pasi. Lepd meg valamivel. Az ilyesmi előbb-utóbb kizökkenti a másikat is a fásultságból és remélhetőleg ő is hasonlóan viselkedik majd veled.

Egy próbát szerintem megér.

2011. szept. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a szerelem átalakul szeretetté. A kapcsolatod az utolsó félévben egyre jobb? Akkor nem értem miért akarsz szakítani...

20/L

2011. szept. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!