Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek miért lehet, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért lehet, hogy az exemmel akivel 3,5 évig éltem együtt és 5 éve vagyunk külön, egy láthatatlan kapocs összeköt? Kerüljük egymást, mégis ha beszélünk telefonon ugyanazt mondja el amit én, hogy nem telik úgy el nap, hogy ne gondolna rám.

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 18:08
 1/3 anonim válasza:
.... ez a szerelem... úgy tudom... nem ???
2012. okt. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2 hülye aki külön vált, de kérdés mi a f@sznak...
2012. okt. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van: vagy az együtt töltött idő alatt nagyon jó barátok is lettetek vagy még mindig szeretitek egymást.

Neked kell tudni, melyik a kettő közül.

2012. okt. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!