Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem vagy már szerelmes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagy már szerelmes a párodba, akkor szakítasz vagy megszokásból vele maradsz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 14:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
a gyengék egyből szakítanak, akik erősek és kitartanak, azok türelmesek és várnak a döntéssel, hisz ezek átmeneti állapotok.
2012. okt. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

Ezzel sokan nincsenek tisztában, de ha te már úgy véled szakítanál akkor szakíts.

A szerelem egy fellángolás ami elmúlik.


Kérdés h mi marad utána! Szeretet, hűség, fontossága a másiknak, a másik iránti tisztelet??


Nem neked a szerelemmel elmult minden! Ergo nem is volt soha több!

2012. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
a szerelem az egy múlandó dolog,egy idő után átvált jobb esetben szeretetté,én nem vagyok szerelmes a barátomba,de mindenkinél jobban szeretem már lassan 5 éve (kisebb nagyobb szünetekkel)18/L
2012. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes egyből szakítani, ha egyébként BOLDOG vagy vele. Ha nem vagy az, akkor viszont érdemes megfontolni a tovább lépést...
2012. okt. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A hozzászólóknak igazuk van. 1-2 évig van jó esetben szerelem, utána szeretet. Aki erős, ahogy az előttem szólok is írták, az kitart a másik mellett. Szerinted a 70 évesek, akik 50 éve házasok, azok szerelmesek egymásba, hát nem, csak szeretet van bennük. Ha szakításon gondolkozol, akkor tedd azt, mert egy gyenge ember vagy.
2012. okt. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem arra gondoltam, hogy több év együttlét után, hanem pár hónap után múlik el.
2012. okt. 7. 14:14
 7/12 ASOT ***** válasza:

Itt most nem azon van a hangsúly, hogy napok, hónapok vagy évek alatt múlt e el.


Hanem, hogy elmult.


ÉS mivel ilyen kérdések fogalmazódnak meg benned, így úgy tűnik h neked a szerelemmel el is szállt minden.

ÉS már csak mint embert tudnád szeretni ami ide nem elég.

2012. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap után, ha nem fogott meg benne semmi, se a stílusa, se a kinézete, semmi, akkor hagyd el.
2012. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Ez csak elméleti síkú kérdés, nem rólam van szó.

Arra lettem volna kíváncsi, hogy ki mit csinál, ha nem lett szerelmes az illetőbe vagy relatíve hamar elmúlt az érzés.

2012. okt. 7. 14:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért van különbség aközött, hogy valaki 18 évesen rájön, hogy már csak szeretettel szereti a másikat, vagy ugyanez 40 év fölött történik. Ha valaki már tinédzser/fiatal felnőtt korában úgy áll a párja mellett, hogy "Szeretem, de nem szerelemmel", az szerintem már elég necces. Én legalábbis nem lennék képes leélni még úgy 50-60 évet, hogy nem vagyok szerelmes, csak tisztelem, meg jó ember, meg anyámkínja.
2012. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!