Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most honnan tudjam hogy mennyit jelentek neki, és nem csak megszokásbol csinálja ezeket? Normális ha még nem szerelmes? Mit tegyek hogy az legyen? Ugráltat?

Figyelt kérdés

1hónapja járok a barátommal.

és én kezdek belezúgni, 18éves lány vagyok ő 20.

mondta hogy hazudna ha aztmondaná hogy már szerelmes, mert ilyen rövid idő alatt még nem az ,de ezt mondta "boldog vagyok veled, nagyon jólérzem magam melletted, és fontos vagy nekem, benned megtaláltam mindazokat a tulajdonságokat, amiket egy lányban kerestem. Bejössz, és nem akarok szakítani, sem most sem késöbb"


Ma nem mentem suliba, mert görcsöltem reggel, mármint a hasam.

És egyből irta az smst, hogy nemlát a suliba, menjek le következő szünetbe az aulába. Irtam h itthon vagyok, betegen. És egyből kérdezgeti smsben hogy hogyvagyok. Jólesik, de nem akarom hogy csak illemségből tegye.

Meg irja hogy meg melozni délután, de este lesz msnen, de ha bármi van telon elérem.


Meg tegnap irt egy smst, este hogy "fentvagyok msnen ha gondolod gyere fel. csok" nem válaszoltam az sms-re, és msnre sem mentem fel. Mindig ezt csinálja. És ha nem ugrok neki akkor mndja hogy "MIért nem jöttél msnre, és h h nem válaszoltál az sms-re?" És mindig ő mondja meg, hogy mikor találkozzunk . Szerintem a holnapi talit lemondom, nehogymár azt higyje csak ő dönthet és ugrok neki. ehhez nemvagyok hozzászokva.

EZEK SZERINT A CSICSKÁJÁNAK GONDOL? OLYAN MINTHA UGRÁLTATNA. NEM??? MIT TEGYEK HOGY ÉREZTESSEM HOGY NEM LEHET ENGEM RÁNGATNI ÉS MIT TEGYEK HOGY TISZTELJEN?



2hét mulva érettségizek, nekem lesz szünet, amikor csak heti 2x kell bejárnom fakultációra a suliba. Ő szakmázik, neki persze júni 15-ig suli van.

Szeretném elérni hogy kicsit hiányozzak neki, és titokzatosabb legyek. DE BIZTOS IRNI FOGJA A MEGSZOKOTT SMS-EKET. de én nem akarom hogy kényszerből keressen... mit tegyek hogy néha majd megegye a fene utána??


2011. ápr. 20. 12:09
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

utolsó sor utolsó szava: UTÁNAM akart lenni.


Szóval értitek mibaj?:( kiszolgáltatottnak érzem magam, mert látja rajtam hogy fáj ha pl. megbánt... és lehet hogy már rájött hogy ő fontosabb nekem. Számomra ez olyan mintha ő csak szórakozna velem. Mit tegyek hogy forduljon a kocka, és egy kicsit énis húzhassam az ő agyát??!


Valami jó tipp kéne, mert ez fáj:( és egyfolytába érzem hogy egyre fontosabb nekem, ő meg nemis szeret engem:((lehet h sose fog

2011. ápr. 20. 12:11
 2/13 anonim ***** válasza:

szerintem csak szeret téged (mégha nem is szerelemmel) és aggódik érted, tudni akarja hogy érzed magad

te idióta -.-

2011. ápr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szerintem te hülye vagy. Én nem értem a problémádat.

Szerintem több idő kell neki hogy szerelmet valljon, de ez még nem jelenti azt hogy nem szeret. Mindig ír, érdeklődik utánad, hol itt a probléma. Hidd el egy pasinál nincs olyan hogy csak megszokásból ír, főleg nem 1 hónap után. Ha nem érdekelnéd igazán akkor nem is írna, nem venné fel, csak ritkán.

És ha te meg nem válaszolsz az sms-re akkor nyilván megkérdezi hogy miért nem írtál.

Ha kettőtök között kellenen válaszolni, én inkább azt mondanám hogy te nem szereted. Ha meg igen akkor hagyd abba a játszmáidat, hogy nem veszem fel, nem írok.

Ha te úgy érzed beszélnél vele, akkor hallgass a megérzéseidre, mert ezt a fajta szeszélyességet amit csinálsz megfogja unni.

Az írásod alapján benned van a hiba.

2011. ápr. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

:D


Nem ismerem a fiút, de a leírásból kiderül, hogy szeret. Nem szerelem még ez, hanem szeretet irántad:-)És igenis aggódik érted, nem illemből írja!

Szerintem most szét kellene mennetek, hogy tudjátok mi az ábra, szerelem e vagy sem. Ez akkpor derül ki ha külön vagytok

2011. ápr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

12:18 egy kapcsolatban mindig váltakozik hogy ki szeret jobban, de van mikor az egyik szerelme fellobbantja még jobban a másikban.

Szóval nyugi, szerintem szeret.

2011. ápr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1 hónap után szétmenni? Hát ez baromi nagy hülyeség. Még most alakulnak a dolgok, hagyd hogy megérjen benne.

Csak legyél olyan amikor megismert, és minden alakul.

Ha most szakítasz vele, akkor 1 hónap után könnyen talál mást, és az esélyed meg elment.

2011. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Abból, amit leírtál én nem érzem, hogy ugráltatna. Keres téged, megkérdezi hogy vagy, tehát nem tojik rád. Ha azt akarja, hogy msn-ezzetek, akkor az sem baj, mert végül is, akkor is veled akar "beszélgetni".

Nem látok bele a kapcsolatba, de 1 hónap még tényleg nem sok, úgyhogy még mély következtetéseket nem hiszem, hogy le lehetne vonni. Amúgy az engem zavarna, ha nem válaszolnál az sms-emre. S úgy tűnik őt is zavarja, tehát akkor csak akar rólad tudni, érdekled őt, nem?

Beszéld meg vele a dolgokat, mondd el neki mit érzel. Sokan esnek abba a hibába, hogy elvárnak valamit a másiktól, de nem mondják el neki, csak várják, hogy magától repüljön a sült galamb.

Ha kezdesz belezúgni, akkor miért vannak olyan érzéseid, hogy csicskáztat? Ha én úgy érezném, hogy csicskáztatnak, akkor nem hiszem, hogy képes lennék az illetőbe beleszeretni.

Kicsit ellentmondásos, amiket leírtál.

2011. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

biztos hogy 18 vagy, és nem 14?

mert a leírásodból inkább ez derül ki.

szerintem kíméld meg magadtól ezt a fiút. meg a többit is...

2011. ápr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért gondolod azt,h. csak kényszerből ír pl. sms-t.Valószínűleg,ha nem szeretne,akkor nem is érdeklődne felőled!Nyilván azért is írt sms-t,h. menj fel msn-re,mert szeretne veled "beszélgetni" és nem azért,h. ugráltasson!Arra meg nem is tudom,h. mit írjak,h. mindig ő mondja meg,h. mikor találkozzatok.Nem lehet,h. ez azért van,mert ő szakmát tanul és az iskola mellet gyakorlatra is jár?Ha pedig neked nem jó a a randi időpontja,akkor ne bólints rá.És szerintem ne is mond le dacból,mert előbb-utóbb rá fog unni az elutasításokra!
2011. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Tegnap ugyan ezt már leírtad, csak kevésbé bőbeszédűen. Ugyan azt írták akkor is, hogy elég furán látod a dolgokat.

Az neked csicskáztatás, hogy a fiú, akivel jársz, megbeszéli veled, hogy ekkor meg akkor találkozzatok? Meg ha ír sms-t és nem válaszolsz (pedig illene), akkor azon ne sértődj meg, ha megkérdezi, hogy miért nem válaszoltál.

Az meg nagyon gyerekes, hogy lemondod a találkozótokat, csak hogy "nehogy azt higgye". Most akarsz vele találkozni, vagy sem?

2011. ápr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!