Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noooormalis? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
van egy csajszi. 1 eve talalkozgattunk rendszeresen. aztan nem lett belöle semmi es nem szepen valtunk el. le is töröltem facebookrol. pont 1 ev utan bejelölt. erdekelt mit akarhat vissza is jelöltem, ra fel orara jött az üzenet, hogy mostanaba gondol ram meg satöbbi hab szöveg. dumaltunk kicsit. ilyen semmilyen stilusba valaszolgattam a brillians kerdeseire aztan megunta es azt irta, hogy ha majd EN akarok vele beszelgetni irjak neki.. de most komolyan.. ö vesz fel engem es meg en irjak ra? aztan utana egy fel honappal ra is irtam, hogy beszelgethetünk de nem facebookon. talalkozzunk. ez volt egy honapja kb. semmi valasz. pedig szoktam latni, hogy kirak ezt azt facebookon szal tuti, hogy fentvan meg el is olvasta az üzenetem. akkor meg mi a rak van? normalis az ilyen? :D
2012. okt. 7. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Megtetted a következő lépést, most ő jön, én várnék a helyedben.
2012. okt. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem tetszel neki most sem, csak illendőségből vett vissza és írt rád. Esetleg akkora pasihiánya volt, h te is jó lettél volna neki, de közben talált mást.
2012. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megis mifele illendösegböl? konkretan ez a szo abba a kontextusba nem is illik amit te irtal. nem kell megjatszani az intellektuellt ha buta vagy mint a f.sz...
2012. okt. 7. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!