Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek bolond az, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bolond az, aki képes hosszú időn át szeretni egy lányt? (Bővebben részletezve lent)

Figyelt kérdés
Tizenhét éves voltam, amikor felfedeztem a szerelmet. Olyan fényesen, vakítóan jött, beragyogott mindent. Első látásra éreztem, hogy van valami kapocs köztünk, amit akkor még verbálisan nem tudtam kifejezni. De kimondott valami olyat, ami megmelegítette a szívemet. Beleszerettem a gondolkodásmódjába, a viselkedésébe, a habitusába, a világszemléletébe, az értékrendjébe. Minden ami ő volt, én is voltam. Lelkileg is hasonlóak voltunk. Mégis valamiért akkor ő nem tudott engem szeretni, és miután ő elkerült az iskolából hat évig nem láttam, nem hallottam róla. Viszont utána következtek a várakozás évei. Mindig azt vártam, hogy valamikor eljön az iskolába elém. Én nem tudtam hozzá menni, mert még a címét sem tudtam pedig 3 évig osztálytársak voltunk. De az én szívemhez csak az iskolából való távozása előtt került. Miután ő már nem volt, akkor mindent kiüresedettnek láttam, nem ízlett az étel, befordultam önmagamba, nem ettem, nem voltak kapcsolataim, egyre negatívabban láttam a világot. Egész nap otthon ültem, és volt, hogy feltettem a lábam az asztalra, és nem csináltam semmit. Kiábrándult lettem, és mindent keserűnek láttam. Ez vajon elvezethet odáig, hogy lelki problémáim legyenek? Megéri magunkat őrölni egy lány miatt hisz van 100 másik? (én mégis úgy éreztem, hogy 100 másik nem számít, 1 számít) Mit gondoltok ez férfiatlan viselkedés? Valami súlyos baj van velem, hogy éveken át nem ismerkedtem, mert őrá vártam? Várom a reflexiókat!
2012. okt. 3. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy mennyire férfias vagy sem azt nem tudom de

én is voltam/vagyok így az van h rájöttem h az a lány mind külsőre mind belsőre olyan mint szerettem volna,nagyon sokat is szen vedek.őrlődök miatta de kezdem belátni h van még ilyen lány csak meg kell találneom.ezt a lányt nem fogom elfelejteni sőt még reménykedek h lehet valami ugyanakkor tudom h túl kell lépnem mert ha így folytatom egyszer beleőrűlök.

Javaslom lépj tovább te is,tudom h nem egyszerü de muszáj

2012. okt. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mai világban már név és kinézet alapján meg lehet találni bárkit. Próbáltad megkeresni, és újra felvenni vele a kapcsolatot? Lehet, hogy megérné újra találkozni vele, és akkor látnád, hogy van-e még értelme rá várnod, vagy tovább léphetsz.

Persze ismerkedhetsz más lányokkal is, attól, hogy megismersz több lányt, még nem fogod őt "megcsalni".

2012. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azóta már házas, gyereke van, úgyhogy ezt a dolgot lezártnak tekintem. Egyszer még találkoztunk, még nem volt barátja. Mivel azonban akkor depressziós hangulatában volt, így nem tudtam neki bevallani, hogy soha nem szerettem ennyire senkit. Utána már túl késő volt. Az élet nagy rendező, így rendezte el a dolgokat. Valamiért lehet, hogy így kellett alakulnia. De ma is, ha visszagondolok még bánt, hogy soha nem voltam képes bevallani az érzelmeimet. Továbbra is a kérdésem, hogy érdemes-e még ebben a világban valakit szeretni hosszú időn keresztül?
2012. okt. 6. 12:57
 4/4 anonim válasza:
hm 1 éve szakított velem a barátnőm és én még mindig szeretem most töltöttem a 17-et /F/
2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!