Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti belevágnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti belevágnátok egy ilyen kapcsolatba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly ősszel nagyon szerelmes voltam egy lányba, hajtottam is rá rendesen, viszont akkor nem engem választott, hanem egy olyan emberkét fogott ki, aki fűvel-fával megcsalta és örökké hazudozott neki. Nagy szerelem volt a részemről, aztán nagy pofáraesés lett. Augusztus elején szakítottak, és rendesen ki volt bukva a lány.

Most a hét elején megkeresett, és mondta, hogy szeret engem, és nagyot hibázott akkor. Én is nagyon szeretem még őt, nem tudtam elfelejteni, de már nincs bennem az a lángoló szerelem, ami tavaly ősszel volt.

És lehet, hogy nagyon zavarna a tudat, hogy akkor nem engem választott.

Működhet így egy kapcsolat?

26F


2012. okt. 5. 21:00
 1/8 anonim ***** válasza:
pff nem tudom.Lehet,hogy bele mennék.De nem igazán tudnék normálisan nézni a lányra.
2012. okt. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
bele!
2012. okt. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
mindenki hibázhat, most téged akar és ez a lényeg
2012. okt. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy kihasználnám, vagy szigorúan barátként állnék mellette, mert ez erősen pótlékszagú.
2012. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nálam is egy ilyen fordult elő, csak időközben jött még egy pasi.


Szóval szintén hanyagolva lettem, nem ajánlom hogy ezt átéld te is. Én ezekkel a tapasztalatokkal bizots hogy nem mennék bele még1x.

2012. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha te lennél a lány, és ő a fiú, akkor valószínűleg mindenki azt írná felejtsd el .

Ha volt egy lánynak elég bátorsága ahhoz, hogy megkeressen, szerintem működhet. de ha egy hónap eggyütt járás után sem tér vissza a lángolás, akkor hagyd.

2012. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én lány vagyok és szerintem ne menj bele.Legalább is várj vele egy kicsit. Ha szeretett volna , már akkor téged választott volna...Mondjuk a szeméből kiszűrheted ahogyan rád néz ,hogy komolyan gondolja e. Kicsit homályos ,hogy sokáig nem beszéltél vele és akkor hirtelen felbukkan ,hogy hoppá mégis csak téged szeretlek?Hm...Vagy közben beszélgettetek?
2012. okt. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha tavaly ősz óta nem tudtad elfelejteni, akkor benned is elég mély érzelmek lehetnek. Augusztus eleje már 2 hónapja volt, annyi idő alatt már túl kell, hogy legyen a srácon, aki ráadásul mindenkivel megcsalta őt. Szóval nem hinném, hogy te a csodaszép szamár lennél ebben a történetben a paripa helyett.

Egyet tudok tanácsolni: legyél vele egyenes, és mondd el neki az aggályaidat. Hogy te is szereted őt, de még bizonytalan vagy egy kicsit a kapcsolatot illetően, neked kell egy kis idő, mire bízni tudsz benne. Vagyis javasold neki, hogy randizzatok, kezdjétek lájtosan, aztán majd meglátjátok, mi alakul belőle. (Ha érzelmileg is lassan mész bele a dologba, nem kell akkorát csalódnod, ha mégis máshogy sülne el.)


De kérdésedre válaszolva: szerintem működhet, és én szerintem belevágnék. (Főleg, ha visszagondolok pl arra, akit utoljára szerettem, és mégsem sikerült a kapcsolat, bár rajtunk kívül álló okok miatt.)

2012. okt. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!