Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a bunkókkal jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a bunkókkal jönnek össze mindig a csajok?

Figyelt kérdés
Sajnos nem volt még hosszú kapcsolatom mindig engem dobtak de azt veszem észre,hogy a köcsög f.szoknak sok csajuk volt(hosszútávon is!!).Ez azt jelenti,hogy ha senki se lenne kedves,ódafigyelő a csajokkal akkor mindenkinek lenne nője?
2012. okt. 7. 15:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Miért kell mindig általánosítani?
2012. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%

Ódafigyelő? Az milyen?

Amúgy meg általánosítás rulez. 20/F

2012. okt. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Aki bunkó csávóval jön össze, annak olyan kell és végül is megérdemli ...!

De van, akinek még mindig a kedves, de magabiztos pasik jönnek be! ;)

19/L

2012. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert a "bunkóknak" általában van önbizalmuk, ezért oda mernek menni a lányokhoz. Ha próbálkoznál, neked is lehetett volna már több barátnőd
2012. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mert azt hiszik, hogy ő velük majd nem lesz bunkó és hogy ők majd megváltoztatják, ami eleve rossz hozzá állás, mert úgy kéne elfogadni ahogy van... utána meg sírnak, hogy milyen bunkó vele is... ja és a rendesek közül meg a legtöbb félénk és nem is próbálkozik a csajoknál, úgyhogy velük ezért nem tud kapcsolat kialakulni, de tisztelet a kivételnek L/20
2012. okt. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Azert mert ezek a bunkok eloszor nm bunkok nm ugy kezdik h szia egy p.cs vagyok jarunk?hanem igergetnek kedvesek olyannak muatjak magukat mint ami csak a mesekben van!ez megy honapokig mJd elojon a bunko ene es a csaj szegeny azt hiszi h ez csak atmeneti mert hol kedves hol bunko a pasi es sok ido kell ahhoz h tudjon donteni el tudja engedni.ezt tapasztalatbol mondom 19L
2012. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Nos én magamból indulok ki és nekem biztos nem kéne egy bunkó pasi. Nem lenne rá szükségem, de vannak olyan lányok a környezetembe akik kifejezetten ilyet keresnek! És mai napig nem tudják hogy miért!
2012. okt. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban sok a rohadt, bunkó, cigány.

Hát igen, meg is érdemlik, hogy olyanokkal jönnek össze.

2012. okt. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

cső

én bunkó vagyok,és volt egy csaj aki pont ezért nem jött össze velem...

2012. okt. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
mert minden egyes párt ismersz a Földön, és tudod, hogy a pasik mind bunkók, igaz-e? sőőőt, azokat is mindig ismerted, akiket helyetted választottak, és kivétel nélkül mind köcsög f*szok, igaz? hát hallod, te aztán jó nagy tudású vagy.
2012. okt. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!