Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl nagyok az elvárásaim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim? Nektek milyen srácok jönnek be? (14-16)

Figyelt kérdés

a lényeg h magasabb legyen nálam (örülök ha feltudok venni mellette magassarkút) am. a kisfiús srácok jönnek be,fontos a stílusos öltözködés is (csőgatya alap meg ilyenek) :D

belső:szeressen és törődjön velem,lehessen vele hülyéskedni viszont "érzelmes" legyen (romantikus filmek stb.)ez lehet h hülyén hangzik de szerintem aranyos es megtisztelo ha másokkal nem olyan kedves de velem nagyon :P

es nemtudom h léteznek-e még ilyen fiúk-de szerintem annyira romantikus a virág :$



2012. okt. 7. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

majdnem minden 2. tini ilyen.

Talán a belső nem

2012. okt. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Neked sem ártana egy alapos du*ás,hogy felébredj..
2012. okt. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csőgatya akkor nagy buz*ság! Fúúúúúúúúúú már -.-
2012. okt. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi különös nincs. Sok srác ilyen, de a csőgatyát nemkelett volna leírnod. Nagyon gáz. Utána ha majd a müszer nem müködik akkor meg megy a pislogás:)))
2012. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Na nézzük:

188 cm vagyok-ez oké

Hát én már férfiasabb vagyok...

A csőgatyában nincs elég hely az izmos combjaimnak,farmer jobb

Tudok szeretni,gondoskodó vagyok

Én mindenkivel rendes vagyok,bocs..

Virág? Kapsz tőlem annyi zöldséget amennyit akarsz..

Hát nem hiszem,hogy az eseted lennék.16/F

2012. okt. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14-16 évesen milyen is lehetne..? Ebben a korban még mind kisfiús, mivel azok. A csőgatyát meg nem érzem stílusosnak.

A romantikus filmek imádata viszont egy kemény pont lesz szerintem, kétlem hogy ilyenből sok lenne. Egyáltalán nincsenek nagy elvárásaid, csak a fele hülyeség. :D

2012. okt. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a csőgatyát leszámítva minden stimmel :)

19/f

2012. okt. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A csőgatyán kívül minden stimmel, én kicsit talán kevésbé vagyok romantikus(nem nézetnék vele romantikus filmeket...olyan sokszor:P) és én nem azért akarom, hogy magasabb legyen nálam, hogy tudjak magassarkút felvenni. Csak az a gáz, hogy más az, amit elvárom, meg aki tényleg tetszik.
2012. okt. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!