Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiunak/ferfinek sincs lelke? tenyleg? Es tenyleg nincsenek huseges him nemuek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 7. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ott kérdezd ahol tanultad
2012. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hülye általánosító kérdés..

Van lelkünk,és még van hűséges pasi/férif

2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De van csak nem mindnek... Az én barátomnak van lelke 19L
2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Általánosítás. Kérem kaccsojja' ki!

Én úgy érzem, hogy nekem még van. De kiölik belőlem a magadfajta nők...

2012. okt. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
De vannak,csak lehet rosszakat fogsz ki.
2012. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Te már megint valami nem normális, de HÚÚÚ de cukcsih pascsiht néztél ki magadnak... nőj fel! van lelkünk, sőt hűségesek is vagyunk, de az unintelligens alfahímekre ez nem mindig mondható

F17

2012. okt. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lelkuk az van hiszen mindenkinek van.de huseg szerintem sincs.persze nekem is van baratom es bizok abban h huseges stb de amugy szerintrm sincs orok huseg egy pasinal:/
2012. okt. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyetlen olyan fiú ismerősöm sincs, aki megcsalta valaha is a párját, pedig mi haveri társaságban tényleg mindent megbeszélünk. A lányok közül ellenben minden második. Erről ennyit. Szúrd le magad.
2012. okt. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van lelkük, de a fas.uk előbbre való!
2012. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ok koszi a valaszokat ck mar azt hittem h nincs mind1 jo nektek h rendeseket fogtok ki es nem neztem ki semmilyen rendes pasit
2012. okt. 7. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!