Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan karikagyűrűt szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan karikagyűrűt szeretnék szerezni, ami üvegből van. Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Olyan karikagyűrűt szeretnék szerezni, ami üvegből van. Lehet ilyet készíttetni valahol?

A neten csak olyat találok, amiben a kő helyett van üveg berakás, de én szeretném, ha maga a gyűrű is üvegből lenne.



2012. okt. 7. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Egészen biztos.
2012. okt. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Muránói üveg boltokat próbáltad már? Van a westendben és a lurdy házban is. Vagy a meska.hu-n is körbenézhetsz.
2012. okt. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen üvegműves boltok, műhelyek. Ott rendelésre készítenek.
2012. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már néztem ezeket a helyeket, de a gyűrű karika része mindenhol fémből van :/
2012. okt. 7. 22:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Én Törökországban vettem egyet tavaly nyáron. Állítólag Pesten több "török bolt" is van, nézz közül ott. Sajnos nem tudom hol, mert nem a környéken lakok.

Baromi nagy hátránya, hogy fél év után leejtettem és összetört, pedig nagyon szerettem.

Nem volt benne semmi extra, egy sima karika.

[link]

Ehhez hasonló, csak fekete és nem áttetsző!

2012. okt. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Húú, akkor létezik ilyen! :)

Sajnos 2 órára lakom Pesttől, de ezért simán felmennék, ha tudnám, hogy érdemes :)

2012. okt. 7. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom megmondani, utána kéne nézni miket árulnak ezekben a boltokban. Én kint töltöttem jópár hetet, minden tengerparti városban volt esténként bazár, ott a fő látványosságot az üveges emberkék jelentették, mindenhol lehetett kapni ilyen sima karikákat is potom pénzért kb a szivárvány minden színében.

Én végülis egy "mindenes" boltban vettem Isztambulban kemény 0,75 euróért. Nagyon bánom, hogy nem hoztam többet, három hétig depis voltam miután összetört.

2012. okt. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írtam pár üvegművesnek és azt írták egyöntetűen, hogy nem vállalnak ilyesmit, mert balesetveszélyes hordani :/
2012. okt. 9. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!