Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A haverom barátnője féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A haverom barátnője féltékeny rám. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó barátom de van barátnője aki NAGYON féltékeny rám.:S Szóval elég ha látja hogy hozzászólok már jön odahozzám ( persze amikor egyedül vagyok ) és elkezd fenyegetni.:| De szerintem ez már beteges.Elmondtam ezt a haveromnak és beszélt is vele de hiába. Mondta nekem hogy szoljak is neki ha csak hozzám mer szólni és beszél vele.Nem fogom őt kerülni csak azért hogy a barátnőjének jó legyen..:) Szóval mit csináljak? nemakarom elveszíteni a barátságát..:/ és azt sem szeretném ha választania kelljen. Bár engem még csak most ismert meg egy hónapja, a barátnőjével meg 2 éve járnak lehet hogy engem választana.. ^-^

#féltékeny barátnő
2012. okt. 8. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
És miért ilyen fontos neked egy barátság, ami még csak 1 hónapja tart, ha tudod, hogy ezzel fájdalmat okozol másnak? Nem lehet hogy te nem barátkozni akarsz...?
2012. okt. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak barátságot akarok.És tudom hogy szeret engem(mint barátot) és ha kerülném akkor neki okoznék fájdalmat ,ezt mondta is nekem,és akkor már inkább a barátnőjének:))
2012. okt. 8. 17:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, a sráccal itt alapvető gondok vannak, ő a ludas ebben az egész storyban..
2012. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ez a "lehet h engem választana" nagyon úgy hangzott, mintha te többet szeretnél a barátságnál... De amíg nem így van addig sztem nincs miért aggódni. Beszélj a bnőjével, h te nem akarsz semmit a fiútól, valóban csak a barátod, márha tényleg így van.
2012. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele de nembírja felfogni..:| Ha meg tetszik nekem valaki rögtön bekavar hogy ne járjon velem.:) Pedig szerintem ugy még neki is könnyebb lenne ha tudná hogy nekem van valakim..:)
2012. okt. 8. 17:42
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, az ő dolguk. Ha a srác barátkozni akar veled, megoldja.

Ha pedig ismerkedsz másokkal, azt tedd úgy, hogy ne nagyon tudjon róla se a haverod, se a barátnője, így nem tud kavarni.

2012. okt. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi az hogy fenyeget?

Mért hagyod magad?

Ha már egyszer négyszemközt vagytok, mértnem rendezed meg egy kicsit a frizuráját, aztán mindjárt nem kavarna.

2012. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 gabriell88 ***** válasza:
Én is hasonló szituációban vagyok.Csak a mi barátságunk hamarabb kezdődött, mint az ő járásuk.Amikor összejöttek, a párommal akkor voltunk 4 hónaposak.De mégis féltékeny volt rám.Mellesleg úgy találkoztam párommal, hogy a barátom mutatott be neki, jó haverok már vagy 10 éve.A leányzó olyanokat megcsinált, hogy beszélt a baráti körrel, hogy ne álljanak velem szóba, ha megyünk hozzájuk, ne engedjenek be a házba stb.Persze kinevették és jól ki is osztották.De neki nem volt elég. Befestette a haját szőkére(szőke hajam van,természetes)és kiírta az új képei alá, a nevemet.Majd felrakott egy videót egy hajléktalanról, közösségi portálra és aláírta a nevemmel, hogy mint mindenhol itt is nagy sztár.Ez hóapokig húzódott, hogy mit tettem? semmit. Nem reagáltam rá az ég világon semmit, ez jobban idegesítette.Maj egyszercsak odajött hozzám és bocsánatot kért.Nem ismert engem, se és friss volt a kapcsolata.Ú lappal kezdtünk, de továbbra is áskálódik.Megkérték nyáron a kemet, rábeszélte a barátját, hogy az övét is kérjék meg, de ő kikötötte hamarabb szertene esküvőt, mint mi, mert nehogy már.jövő májusba esküsznek és felkért a lány tanunak, annak ellenére, hogy a hátam mögött kibeszél még most is.Persze visszahallom, de magasról teszek rá, már.Eleinte idegesített, mert már nem beszélgetek a sráccal se, a barátság már már megszakadt, miatta.DE ha neki ez kell ellene tenni úgysem tudok.Sőt még én lenneék a kavaró úgyhogy ennyi.Párom meg csak annyit mondott gyors esküvő, gyors vállás. A csaj már az összes félretett pénzét havernak felélte.Hitelre lesz az esküvő, a ház és még saját üzletet akarnak nyitni, hitelre persze.Jővőbeli terv.
2012. okt. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mondd neki, hogy tényleg csak barátként tekintesz rá, hangsúlyozd, hogy ki tetszik neked. Ha a sráccal mennél kettesben valahova, akkor hívd őt is, hogy lássa, nincs oka féltékenykedni.
2012. okt. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!