Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akiről semmit nem tudok , még a nevét se.Hetente

1x látom a távolsági buszon.Tetszik nekem viszont nemtudom , hogy hogy szólitsam le, és azt se tudom , hogy én tetszek-e neki vagy egyáltalán észrevett-e vagy , hogy van-e barátja. Nem vagyok túl jártas a randizás terén se. Lányok nektek milyen szöveg jönne be?


2012. okt. 9. 08:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell ennyire túlkomplikálni a dolgot, hogy "milyen szöveg jönne be" és a többi... a legtöbb ilyen "nyomulós szöveg" hülyeség. Kérdezd meg egyszer, hogy leülhetsz-e mellé, aztán kezdj vele beszélgetni. Kezdetben megteszik az olyan általános témák, mint hol lakik, hova jár suliba, aztán majd alakul, ami jön :-)
2012. okt. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetetlen leülni mellé mert pont olyan helyen szállok fel ahol már teli szokott lenni a busz és ő már ül.
2012. okt. 9. 09:16
 3/8 anonim ***** válasza:
járj el buliba, hátha ott lesz valmelyikben.
2012. okt. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
:DDD 0% esély rá :D
2012. okt. 9. 09:37
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor felejtsd el, és ne rinyálj, keress mást...vagy siránkozz utána egész életedben.
2012. okt. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:'(
2012. okt. 9. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor szólsz az álló embereknek, hogy: "Ne haragudjon, ott ül egyik ismerősöm, szeretnék köszönni neki. Beljebb engedne?" S így szépen odaaraszolsz mellé, s máris megszólíthatod. A többi már jön magától.
2012. okt. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 menta34 ***** válasza:

Kár azon görcsölni, hogy hogyan csinálod... a lényeg, hogy csináld, ő pedig már tudni fogja érdekled-e vagy sem. És ha nem érdekled akkor nem te cseszted el, nem a szöveg volt a rossz, nem az lesz a baj, hogy a nádiposzátákról beszéltél a fülemüle helyett, hanem egyszerűen nem voltál az esete és kész.


Szóval keress alkalmat és szólítsd le. Pl. szállj le ott ahol ő... aztán csak lázán, pl. "szia, neharagudj kérdezhetek valamit? ... egy buszon szoktunk utazni és felfigyeltem rád, szóval csak azt szeretném kérdezni, hogy lenne-e kedved megismerkedni velem?" tulképp ennyi, csak az a fontos, hogy ne omolj össze ha elutasít, mond, hogy "akkor neharagudj a zavarásért, legyen szép napod" aztán lépj le, de ne pityeregve meg vörös fejjel, hanem csak lazán:) ja és ha meg igent mond, akkor legyen ötleted a továbbiakra. Hülye hasonlattal ezt a leszólítást úgy kéne tudni kezelni mint egy lottózást, veszel, próbálkozol ha bejött király ha nem akkor legyintesz és jövő héten megint lottózol:))

2012. okt. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!