Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ráírjak? Gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ráírjak? Gyorsan lécci

Figyelt kérdés

Van egy csaj akit nagyon szeretek, de valahogy menekül előlem... eddig FB Chaten se volt, de most pont fentvan...

Aki olvasta a régebbi kérdésemet az tudja miről van szó...


Lécci, most van az elkalom... szerintetek ráírjak, vagy ne?


2012. okt. 9. 19:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezzel egyet is értenék, de (lehet hogy valaki megvet ezért) mindig is beszari voltam ezen a téren :D
2012. okt. 9. 19:51
 12/20 A kérdező kommentje:
Nem 1x-2x történt meg, hogy lement... 2 hete minden nap vagy naponta többször...
2012. okt. 9. 19:53
 13/20 anonim ***** válasza:
Ez teszi a fészbukk! Látjátok az eredményét. Ilyen egy mai bátor, okos, érett tini! Ha még ennyit sem tudsz Te megtenni magadtól, hogy odaírj egy kib.aszott sziát, mi lesz késsőbb? Tudod a lányoknak az iyesmi nem jön be!
2012. okt. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Először is: mindig én szoktam ráírni, Ő egyszer se.

Másdoszor: Élőbe vagyok beszari... aki akar nyugodtan megvethet :)

2012. okt. 9. 20:04
 15/20 A kérdező kommentje:

Ez a "bújócska"-féleség is egyik napról a másikra kezdődött két hete, fogalmam nincs miért, nem mondtam neki semmi rosszat.

Hidd el ráírnék, ha tudnám, hogy írhatok vele és nem megy le...

2012. okt. 9. 20:15
 16/20 A kérdező kommentje:

Tök jól elbeszélgettünk meg minden, aztán másnap felmentem, láttam, hogy fentvan. Leírtam neki hogy Szia, aztán láttam, hogy lement.

Nembaj, gondoltam magamban, majd ha legközelebb fentlesz elolvassa. Meg is történt, amint felmentem FB-re láttam, hogy kíírja, hogy: "Látta ekkor és akkor" miután ezt elolvastam láttam, hogy megint fentvan, de alig 2-3 másodperc után lement.

Gondoltam magamban, hogy majd legközelebb...

Megint felmentem, láttam, hogy fentvan, megint lement...

Ez még megismétlődött párszor (7-8)...

Elkezdtem töprengeni, hogy nemhiszem, hogy 8x ugyanakkor menne le mint amikor én feljövök...

2012. okt. 9. 20:19
 17/20 A kérdező kommentje:

Csak ugy mellesleg: Alig birok elaludni, mivel mindig Ő jár az eszemben...

Tanulás se ugy megy mint régen...

Természetesen minden nap látom az ablakon át:

Felső emeleten van az osztályunk, ablaknál ülök...

Az ő osztályuk lent van és a folyosót látom mindig, amire nyílik az ajtajuk... Elég ha meglátom és összemegy a gyomrom...


Bocsi, de ez magától jött.

2012. okt. 9. 20:26
 18/20 anonim ***** válasza:
Ha egy suliba jártok, miért nem mész oda hozzá? Az internet max. az ismerkedésre való, barátkozásra nem. Neten lehetsz akár az Isten is, de ha a valóságban egy "beszari" alak vagy az elég gáz. Menj oda, kezdeményezz, önbizalom! Hajrá!
2012. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen... Köszi a biztatást.
2012. okt. 11. 15:23
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem gondolod, hogy talán már elege van abból hogy csak írogatsz, de oda nem mennél hozzá? Mérlegelj!
2012. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!