Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem foglalkozik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem foglalkozik velem többet a párom?

Figyelt kérdés

Szinte már átoknak érzem, hogy az eddigi pasijaim mind túlságosan elfoglalt emberek voltak.

A jelenlegi barátommal 8 éve ismerjük egymást, még csak 3 hónapja járunk, végre egymásra találtunk. Ő két suliba jár, én suli mellett dolgozom, tény, hogy ez nagyon megterhelő.


De az normális, hogy nem beszélünk minden nap, főleg friss kapcsolatban? Barátnőim mind beszélnek a pasijaikkal minden nap, akár telefonon, akár személyesen. De az enyém nagyon elfoglalt és éjjel-nappal tanul. A szabadidejében meg a sulis találkozókra jár vagy a haverjaival megy sörözni, moziba. Én nem tartom magam fontosabbnak ezeknél, persze hogy legyen velük és bulizzon... De én annyira szívesen lennék vele többet, nem csak pénteken-szombaton, ha végre ráér. Teljesen kikészülök, hogy 2-3 napig nem keres, aztán eszébe jutok és ír neten pár sort. Nem akaszkodok rá, félreértés ne essék, nem hívogatom, hisztizek, írogatok neki vagy ilyesmi. Annak nem lenne semmi értelme.


Finomabb módszerekkel nem lehetne egy pasit rávenni, hogy velem akarjon lenni? Hiába magányos típus, meg elfoglalt, meg nem szeret neten beszélgetni, de nekem egyszerűen kell a gyakori kontaktus. Én próbálkozok a kedvére tenni mindenben, hogy csökkentsem a stresszt rajta, de velem ki fog törődni?

Arra képtelen vagyok, hogy nem keresem napokig, vagy lemondom a találkákat, hátha észreveszi magát. Vagy ezt kéne? Nem vagyok a játszmák híve...



2012. okt. 9. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:

miért nem mondod meg neki, hogy ez kevés???


annyira értelmetlenek vagytok...

2012. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
természetesen elmondtam neki, hogy ez zavar, de csak megvonta a vállát, hogy most csak ennyire képes jelenleg...
2012. okt. 9. 21:11
 3/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Első tanácsát tartom én is helyesnek. Beszéld meg vele. Ha "egymásnak vagytok teremtve", meg lehet beszélni, találtok megoldást. Ha nem, akkor kapcsolat vége, és keress olyat, aki jobban illik hozzád. /Szerintem/
2012. okt. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Gyakori Ferenc ***** válasza:
Megvonta a vállát? Állj tovább... Nem rosszból mondom, de egy vállrándítás nem a legmegfelelőbb kifejezése a dolgoknak.
2012. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor a haverjai fontosabbak. én szakítanék
2012. okt. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"De az enyém nagyon elfoglalt és éjjel-nappal tanul."


Hát ha még gyerek... majd ha már kész a sulival, és önállósodik, akkor lesz nála jobban fókuszban a párkapcsolat. Iskola alatt nemigen lehet máshogy, nem azokra az évekre való a szerelmi élet szerintem, mert csak egyetem alatt lehet még igazi intenzív társasági életet élni és iskolás szerepben lubickolni.

2012. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!