Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom egy jó ideje sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom egy jó ideje sokkal többet foglalkozik a barátaival/legalábbis én így tudom/mint velem. Hogyan tudnék "bosszút állni"?

Figyelt kérdés
vagy reggel felhívom,aztán egy rövid sablon beszélgetés után,aztmondja,majd még hív.erre max.éjjel 11kor kerül rám a sor,vagy másnap hív!nagyon zavarnak ezek adolgok,amit már nem egyszer a tudtára is adtam.de nem változik a helyzet!mit tegyek,hogy észbekapjon,ha így folytatja,elveszíthet!hogyan viselkedjek vele?legyek rideg?vagy "nem érdekelsz,amíg igy viselkedsz"típus?nemtudok mit tenni sajna:(
2008. jún. 10. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy, és addig nem is találkoztok? Vagy messze laktok egymástól és csak telefonon tartjátok a kapcsolatot? Mert utóbbi esetben ez elég szomorú, hogy ennyit hív csak... :(
2008. jún. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne a bosszúval foglalkozz, hanem üljetek le és beszéljétek meg nyugodtan a dolgokat és persze ŐSZINTÉN!! Ha pedig nem megy a dolog, akkor ne erőltesd!
2008. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kb.1héten egyszer tudunk találkozni a munkája miatt!/80km/
2008. jún. 10. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenképpen megér egy alapos beszélgetést a dolog, hiszen ha egy héten csak egyszer tudtok találkozni, gondolom, te sokkal többet szeretnél hallani róla. Legalábbis én így voltam, mikor távkapcsolatom volt... Szerintem se bosszúval próbálkozz, mert nem érsz el vele semmi jót. Tényleg beszéljetek.
2008. jún. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én első mérgembe azt csinálnám h fel se venném a telefont mondjuk 11 kor. Ha másnap kérdezné h mért nem, megmondanám h egy bnőmmel beszélgettem, vagy elaludtam. Te is legyél kicsit semleges, és valsz észre veszi majd magát, és megfogja kérdezni h mi a baj. Akkor majd mond el neki hogy nincs semmi baj, csak gondoltad ha már ő így viselkedik, akkor te is így fogsz. Erre ő majd azt mondja h bocs. Ha nem veszi észre magát, az már gázosabb, akkor meg ülj le vele, és kérdezz rá h egyáltalán számítasz e neki.
2008. jún. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt is fontos lenne tudni, h mióta vagytok együtt.. Mindenkinek fontosak a barátai, gondolom neked is, ne ess abba a hibába, h szapulni kezded a barátait, mert ez csak rosszul sülhet el. Egy személyes találkozás alkalmával mond el neki, hogy megérted, h fontosak a barátai, de te is itt vagy és főleg, ha messze laktok egymástól, akkor még fontosabb, h legalább telefonon beszélhessetek gyakrabban, a booszunak nincs értelme, mert az rendben van, h te kigondolod, h hogyan torlod meg rajta a sérelmeid, de a pasik nem úgy gondolkodnak, mint mi nők, nem érnél el vele semmit. Beszéljétek meg, mond el neki, h számodra mi fontos a kapcsolatotkban és min szeretnél változtatni...Kérdezd meg tőle is, h neki van e problémája veletek, h érezze ketten vagytok ebben a kapcsolatban , nem csak te. Higgadt legyél és határozott.
2008. jún. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj, sajnálom hogy tőlem kell megtudnod, de ennek a kapcsolatnak valószínűleg lőttek. Persze egy beszélgetést mindenképp megér még a dolog.(Személyesen, face to face!!!) nem tudom hogyan adtad nem egyszer a tudtára, de a tanácsom: Ne célozgass, még a feltételes módot is kerüld. Ha tudatni szeretnéd vele hogy így elveszíthet használd az "Így el fogsz veszíteni" szavakat. (Mi pasik nem értünk a célzásokból) Amennyiben a beszélgetés nem szakítással végződik, utána egy jó darabig (egy hét minimum) egyáltalán nem hívnám a helyedben.Bizonyítsa be hogy magától is eszébe jutsz. És persze éjjel 11kor már menjen a francba, ha hív hívjon emberi időben. Akinek van ideje napközben kávézni, pisilni,vagy enni, annak legalább egy "bocsi most nem tudlak hívni de nagyon hiányzol" típusú sms is bele kell hogy férjen.És ez csak a nagyon minimum.

Bosszút állni minden esetre ne akarj, adj neki egy utolsó(!) esélyt, és ha nem jön be, hagyd faképnél könnyű szívvel, és felejtsd el mielőbb. A férfi egónak amúgy sincs szörnyűbb bosszú az ignorálásnál, amit már csak a bibliai szemet szemért elv alapján is megérdemel.

2008. jún. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!