Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogy vészeltétek át a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vészeltétek át a megcsalást? Ha egyszer történik meg azt még meg lehet bocsátani?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg lehet mindent, de érdemes? Elkell döntened magadban, hogy eltud e viselni ha megcsal mégegyszer vagy sem. Ha nem tud elviselni akkor bizony nem sok jövője lesz annak a kapcsolatnak.
2012. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amondó vagyok,hogy ha egyszer megtette megteszi újra.Úgyhogy én nem bocsájtanék meg.
2012. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nagy dilemmában vagyok...Az egyik haverjának volt szülinapja, ahol sztriptíz is volt... és a párom úgy gondolta jónak , ha meghúzza a táncoscsajt... mert sokat ivott...
2012. okt. 10. 11:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Nálam a megcsalással a bizalom is eltűnne a kapcsolatból!

Nem tudnék már hinni neki!

Ha meg egyszer képes volt ilyet tenni velem, akkor máskor is megteszi ...!

Nem bocsátanék meg!!

19/L

2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Ha házasok vagytok akkor meg kell bocsájtani.

A jó házasság egyik alapja az őszinte bocsánat kérés és megbocsájtás.

2012. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igazából ez azon múlik, hogy el tudod-e hinni neki, hogy többet nem teszi meg. El tudod-e hinni, hogy egyszeri botlás volt? Ha igen, akkor meg lehet bocsátani, és van értelme folytatni. Ha nem, akkor egyértelműen nincs, mert akkor folyton bizonyításkényszere lenne a srácnak, vagy legalábbis te elvárnád tőle, hogy bizonyítsa, érdemes a bizalmadra.
2012. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az elso (es utolso) esetnel is akkora bizalom szakadt el koztunk, hogy menthetetlen, teljesen elvagta magat, pedig nagyon szerettem..

Jobbara zokogtam aztan egyre kevesebbet gondoltam ra, mig elfelejtettem.

2012. okt. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ez valóban csak azon múlik, hogy el tudod e hinni neki, hogy többet nem teszi meg, mert ha nem, akkor felesleges folytatni.


Nálam a csók az megbocsátható lenne, de azért ha valakivel lefekszik az illető. Annak tudatában vagyunk. A csók csak egy pillanat, a szex meg legalább 1 perc míg levetkőzöl..az ilyen esetekben rengeteg időnek számít. Még ittasan is...


Én egyszer megcsaltam az egyik exemet.. Legalább fél órám lett volna meggondolni magam, de nem tettem. Ha piás lettem volna, akkor is legalább ennyi időm van rá..


Szóval ha a barátom meghúzott volna egy sztriptíztáncost, azt nem tudnám megbocsátani.

2012. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Meg lehet bocsájtani de csak magadból csinálsz hülyét, mert ugyanúgy megteszi többször is még ha ő azt is mondja hogy többet nem fog előfordulni. Tapasztalat... és az ezutáni vele töltött idő csak elpazarolt idővé válik 28/L
2012. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azon múlik, hogy utána vissza tudod e állítani a bizalmat. Nagy értelme nincs annak, ha együtt maradtok és közben te rágódsz, gyanakszol, felhánytorgatsz, ellenőrizgetsz és szurkálódó megjegyzéseket teszel.

Ha el meg tudod bocsájtani és továbbra is szereted, akkor hajrá.

Egy egyszeri botlást talán könnyebb, mint egy viszonyt.

Én őszintén megmondom neked, hogy szerintem a férfiak többsége párszor félrelép, de nem mindegy, hogy ez 1 év után, vagy 10 év után történik meg.

Az én férjem egyszer csalt meg (tudomásom szerint), elmondta, jártunk párterápiára én nem bántam meg, hogy együtt maradtunk, igaz nekünk már van egy gyermekünk.

24 (L)

2012. okt. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!