Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után aludtatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után aludtatok együtt? És milyen gyakran?

Figyelt kérdés
miután összejöttetek, de még nem volt szex, mennyit aludtatok együtt és hányadik randi után? Mikor feküdtetek le egymással végül?
2012. okt. 10. 12:18
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Amíg nem volt szex, addig nem is aludtunk együtt ...!

9 hónap után feküdtünk le először a barátommal.

19/L

2012. okt. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

kb. 1 hónappal utána feküdtünk le egymással (ekkor együtt aludtunk) megint rá egy hónapra összeköltöztünk és azóta 1 év eltelt... remélem sok évünk van még hátra :)

28F

2012. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azt lehagytam, azóta 2 és fél éve vagyunk együtt ... ;))

19/L

2012. okt. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam együtt aludni mással úgy, hogy nem történik semmi.. Mondjuk egyszer volt ilyen, de az egy eléggé bonyolult történet volt és a mai napig nem értem, hogy bírtuk ki szex nélkül az estét.
2012. okt. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónap után feküdtünk le, viszont nem aludhattunk együtt, csak nyaralások alkalmával (hát ilyen is van).


Ez ment 3.5 évig. Azóta már összeköltöztünk. :)

2012. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi aludtunk együtt már akkor is, mikor még együtt sem voltunk. Szex nélkül, majd szex is volt.
2012. okt. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem a barátommal egyéjszakás kalandnak indult a dolog, így mire összejöttünk már túl voltunk a szexen. 1hónap után költözött hozzám, azóta együtt élünk és eltel 1.5 év. Még minden oké :)
2012. okt. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hónap után aludtunk egymással, foggalmam nincs hanyadik randi volt - szex nélkül.(első komoly pasi) Utána már próbálkoztunk.
2012. okt. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!