Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem lehet elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet elfelejteni azt, akit el akarunk? Miért nem törölhetem ki egy gondolattal az életemből is?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy nem jött el a világ vége és nincs ellenem az egész világ, de jelen esetben nagyon úgy érzem magam. :'( A legelső barátommal két hónapja szakítttunk. Nem voltam belé szerelmes, és ő se belém, de szerettük egymást. annyira hogy neki adjam a szüzességem, és tök jól elvoltunk. Úgy jöttünk össze hogy kivigasztaltam egy szerelmi csalódásból. Mert régóta ismertem. Aztán a vége az lett hogy vissza ment a másik lányhoz. Én meg maradtam egyedül. Az elején nem is érdekelt, úgy voltam vele, arra tökéletes volt hogy elvegye a szüzességem, és mostmár pasizhatok kedvem szerint. Csakhogy minnél jobban telik az idő annál jobban érzem hogy nélküle nem vagyok. Nem ám felejteném, pont fordítva. Egyszerűen nem találok egy fiúba semmit ami megfogna, és mindenkiben őt keresem. Mi lesz most velem? A lánnyal azóta ujra szét mentek de mostmár végleg. Írta nekem hogy sajnálja hgy ott hagyott érte, és nem azért mondja hogy most visszahódítson hanem mert így érzi. De azóta ennyi. Együtt szoktunk lenni hétvégente, de nem történik velünk semmi. Tudom hogy nem kéne újra vele legyek, nem lenne jó vége, de a szívem ő érte fáj! Vasárnap óta csak sírok, úgy érzem ha ő nem lehet az enyém újra, más se kell! És ez nem csak üres szó, mit tegyek ez ellen? :'( Írjatok kérlek! Szükségem van tanácsra.
2012. okt. 10. 16:20
1 2
 1/18 MadameViciouse ***** válasza:

Meg is válaszoltad a kérdésed.

Kitörölheted ha akarod, egyszerűen nem találkozol vele és nem gondolsz rá.

Most még úgy tűnik lehetetlen, de pár hónap és enyhülnek ezek az érzelmek, jobb lesz.

Minden fejben dől el.Még a szerelem is...

2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Idő... Másik szerelem (nem csak sima vonzódás)... Ezek tudják elfeledtetni. Nekem is hiányzik valaki a múltból.
2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mivel mindig találkoztok, nehéz elfelejteni, mindig feljönnek az érzelmek. Így nem lehet lezárni semmit.
2012. okt. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ha el akarod felejteni el fogod tudni, de nem úgy hogy rágörcsölsz...hanem ha elmész barátnőiddel ide-oda minél többet nevetsz, és jól érzed magad azokkal akik szeretnek...és akkor az idő meggyógyítja...


Ha rágörcsölsz évekig is elhúzódhat, ha csak éled az életed akkor akár pár hónap alatt helyrezökkenhetnek az érzéseid

2012. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

[link]


"Ha valakit nem tudsz kiverni a fejedből, lehet hogy ott a helye..."

2012. okt. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De nem akarok más szerelmet, a szívemet neki adtam oda, hogy adjam így már másnak? Nem akarom Őt lecserélni egy hasonlóra. :S Az meg, hogy mindig találkozom vele ajj tudom annyira hülyeség. Direkt újra jóba lettem a hugával, hát nem szánalmas? Chh.. A hétvégén meg ő akart velünk jönni. Nem bírnám ki hogy ne lássam.
2012. okt. 10. 16:31
 7/18 anonim ***** válasza:

"Nem bírnám ki hogy ne lássam."

Talán ha kipróbálnád, egy idő után változna a véleményed...

2012. okt. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Mielőtt vele lettem volna, akkor se tudtam megmaradni egy fiúnál se. Kezdett komolyodni én már léptem is. Mert nem tudom. Aztán jött Ő. Vele meg csak úgy minden megtörtént ahogy kellett. Voltunk egymásnak, csak könnyedén. És úgy érzem mással így már nem leszek. És én nem vagyok az a kapcsolatosdi, szerelmeskedős lány. Épp ezért vágyom úgy rá, mert ő vele csak úgy jó volt. Nagyon. :( Kicsit mint a barátok, akik közt több is volt. Úgy érzem érte bármit megtennék csak legyen újra itt velem. Így érzek :S Ismerős nektek?
2012. okt. 10. 16:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Kibírnád, csak nem akarod. Van ami elmúlt, le kell zárni. Nehéz, de mindenki így áll hozzá az elején, az idő múlásával ez megváltozik.
2012. okt. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
16:26: Ez akkor ő rá, és a volt barátnőjére is igaz. Ő se tudta elfelejteni a barátnőjét, én meg nem tudom elfelejteni Őt. Akkor most ennek mi oka van?
2012. okt. 10. 16:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!