Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mikor megölelem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mikor megölelem a páromat, majdnem mindig felállok közben, és biztos vagyok benne, hogy ezt ő is érzi. Gondolom a többi srác sincs ezzel másként. Titeket mennyire zavar, vagy nem zavar, ha a párotok minden ölelésnél nyomja a csípőtöket?

Figyelt kérdés
2012. okt. 11. 08:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar sőt szerintem izgató. 19L
2012. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De nagy hantás, nagyképő alak lehetsz, mellette azt hiszed te vagy a nagyobbika! Ja találkoztam veled az utcán, láttam akkor is felált, mert nagy volt a dekoltásom! Vigyázz, mert eltörik még a rugója!
2012. okt. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%
Próbáld meg, hogy egyszer ülve maradsz, vagy mindig szól közben a Himnusz a fülhallgatóból?
2012. okt. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is sokszor így jártam/járok, én egyáltalán nem szégyellem, sőt, viccesnek találom, a barátnőm pedig szereti, és néha gonosz módon még direkt húzza is az agyam ilyenkor mondjuk a vonaton, vagy az utcán :)
2012. okt. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, sőt örülök neki, hogy kíván :). (jó, mondjuk nekem majd' 23 éves koromig nem is volt párkapcsolatom, így az önbecsülésem is a béka segge alatt volt, így ezt jobban tudom értékelni, mert azt hittem, senki sem fog szeretni :).


23/l

2012. okt. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? Nem volt szimpatikus a válaszom?
2012. okt. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os, nem tudom te most melyik vagy, am köszönöm a normális válaszokat. Akik meg a baromságokat írták, hogy hol láttak, vagy hol nem, azokat nem is értem... Provokatív volt a kérdés, vagy nagyképűnek tűntem volna tőle? Csak érdekelt, hogy más is így van-e ezzel, és ki hogy áll hozzá. ennyi.
2012. okt. 12. 08:32
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
"Lányok, mikor megölelem a páromat, majdnem mindig felállok közben" - ülve is meglehet ölelni valakit.
2012. okt. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Dehogyis, ez kifejezetten pozitív dolog, azt jelenti,hogy valamit nagyon jól csinálunk.. ;)
2012. okt. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!