Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kennykosz kérdése:

Ebből lehet valami?

Figyelt kérdés

Jó gyorsban és röviden megprobálom, és téremles válaszokat légyszíves!


Szóval a napokban rámírt egy 20 éves régi ismerősöm akivel utoljára 3 éve találkoztam és beszéltem, az sem volt semmi extrán jégkoriztunk egy társasággal és összesen 3 mondatot beszéltünk. ( akkor voltam 12-3 most 15 vagyok )

Rámírt ugyan is családi problémáim vannak és ezt ő valahonnan megtudta és segíteni akart. Már akkor nagyon jól kijöttünk, szinte ugyan az az érdeklődésünk és nagyon bírjuk egymást. Egyszer mondtam neki hogy ott vagyok éppen a közelében, mire egyből beszervezett magának hogy na akkor most találkozunk! Ez így is történt, eszméletlen jól elvoltunk. Ez így megy már 3 hete, én nem írok rá mindig megvárom hogy ő érdeklődjön és találkozási időpontot adjon meg. Na most ez eddig így szép és jó, viszont most jönnek az érdekes dolgok :

- nagyon sokszor felhozza az ex barátnőjét akivel 2 évet együtt volt, és azért hagyta ott mert kordában tartotta

-sokat beszél azokrol a lányokról akik bulikban rányomulnak és elsztorizza hogy ő ilyenkor hogy rázza le őket

- legutóbb mesélt nekem egy csajsziról aki bejött neki 15 éves volt szintúgy mint én és ő is fejlett gondolkodású volt, csak külföldön élt és ezért nem tudtak együtt lenni ...


Na most ezeket mért mondja el nekem?

Hogy tekintsek rá? Elhív mindenfele, mutat szép helyeket és extra jól elvagyunk.

Viszont szerintem a jövendő barátnődnek nem beszélsz az exedről, illetve a nyomulós csajokról..

Megértem, hogy nehéz túllépnie egy 2 éves kapcsolaton, de ez azért még mindig nem tiszta.


És búcsúzáskor mindik puszival köszöntünk viszont most Ő bevágta az ölelést is aminek nagyon örülök. És már a puszi se olyan hogy na oké cső legközelebb tali, hanem lassabb és közbe a szemembe néz.


Na kultúrált vélemények? :)



2012. okt. 11. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírási hibákért..siettem.
2012. okt. 11. 17:07
 2/7 anonim ***** válasza:
Téremles választ nem tudok írni, csak értelmest. Az baj?
2012. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ezek után nem esik le neked, akkor menthetetlen vagy.
2012. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jo hogy hasznos kommentekre számítottam nem igaz? :)

de akkor menthetetlen vagyok. Van véleményem a kapcsolatunkról, de ki kell kérnem más véleményét is, ugyan is nem vagyok biztos magamban. szóval valami értelmes gondolatot aki tud légyszíves!


( írtam hogy bocs a hibákért, sietve sztoriztam. )

2012. okt. 11. 17:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, én nem vagyok túl téremles, de szerintem bejössz neki.
2012. okt. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor most gondolkodj, ha más mesélné ezt neked akkor te mit mondanál neki?
2012. okt. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt hogy az illető a lelki szemetesládájának tartja..
2012. okt. 11. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!