Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet találni egyedülálló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni egyedülálló, értelmes lányokat?

Figyelt kérdés
Júliusban lett vége az előző kapcsolatomnak, elég hosszú ideig tartott, de nem is ez a lényeg. Valahogy mintha egyre kevesebb értelmes lány lenne, akivel mondjuk el lehetne menni színházba, aki érdeklődik a világ dolgai iránt, és nyitott is rá. Aki ilyen, az meg már foglalt :) Az a baj, hogy a random partikon megismert csajok nagy része általában nem ilyen, sőt. Nem arról van szó, hogy valami stréber könyvmoly lányra vágyom, hanem olyasvalakire, akivel értelmesen el lehet beszélgetni mindenféle dologról. Én 24 vagyok, elég aktív és mozgalmas életet élek, sokat sportolok és azt hiszem, nem vagyok vállalhatatlanul csúnya sem, mégis, az utóbbi időben valahogy úgy érzem, egyedül fogok meghalni :D

#párkapcsolat #intelligens nők
2012. okt. 11. 19:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Sehol. Értelmes lányból olyan kevés van, h kapkodnak utánuk a srácok, ezért mind foglalt.
2012. okt. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Akkor én nem vagyok értelmes, mert nem vagyok foglalt?! :D

Amúgy értelmes pasit se nagyon lehet találni :S Nekem eddig nem sikerült...

Igaz ami igaz a bulikba elég értelmetlen lányok járnak... könyvtárba meg nem szokás ismerkedni :D Pedig többre mennénk vele.

Ma már nem téma a beszélgetés meg a szerelem... csak a sex és kész, általában ennyiben merülnek ki a mai kapcsolatok :(


18L

2012. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

hát én pontosan olyan vagyok mint amit leírtál.:)

Viszont rám eddig mindig azt panaszkodták hogy túlságosan kalandvágyó vagyok. Dehát basszus utálok unatkozni :D

2012. okt. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
én értelmes lánynak tartom magam, a színházat is szeretem, de kicsit azért könyvmoly is vagyok. kevés pasi keres ilyet
2012. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Én is hasonló vagyok...:)

Nem vagyok könyvmoly,színházba járni imádok viszont túlságosan pörgök.Ez a bajom.

De már próbálom visszafogni magam több kevesebb sikerrel :)


17/L

2012. okt. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Értelmes lánynak tartom magam és úgy gondolom, hogy mindenről lehet velem beszélgetni. Mégsem vagyok foglalt.


22 L

2012. okt. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha nem vagytok foglaltak, akkor v nagyon válogatósak vagytok és csak a legjóképűbb pasikat veszitek észre, v csak ti tartjátok magatokat értelmesnek.
2012. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
én bevallom válogatós vagyok.
2012. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Lányok! (akinek nem inge nem veszi magára) miért gondoljátok, hogy aki szereti a színházat az egyenlő az értelmessel is?? Az már inkább jellemzi ha sokat olvas bár ismerek olyanokat akik olvasnak rendszeresen mégsem sorolnám az értelmes kategóriába őket.
2012. okt. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon széles az érdeklődési köröm, sok minden érdekel a világból. Értelmesnek tartom magam(nem azért, mert szeretek színházba járni), csúnya sem vagyok, tele vagyok élettel és a környezetemtől is ezeket a visszajelzéseket kapom. És nem vagyok foglalt. :)

Szóval fel a fejjel, vannak még ilyen lányok. :)

2012. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!