Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják a nők ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők ismerkedésnél, hogy a külső abszolút nem számít nekik csak a belső, közbe meg mégsem?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedek pl neten és még nem láttak, azt mondják, ohh nekik nem számít a külső, csak az a lényeg, hogy belül legyen szép, normális stb, de amikor képet küldök. hirtelen jah bocsi nem jössz be stb.,
2012. okt. 12. 09:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én úgy tartom magamról, hogy nekem a belső a fontos. Mégpedig azért, mert akikkel eddig összejöttem, nos egyik se volt az esetem külsőre egyáltalán. Picit sem. Ugyanakkor nem is taszítottak külsőre. Vannak emberek, akik sajnos igen. Itt viszont hiába jön képbe a belső. :(
2012. okt. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor viszont a lányoktól elég érdekes ez a "szintleadós" válasz, amit sok fiúnak írnak. Mármint, ha valakinek nincs barátnője és szeretne, akkor jöjjön össze egy rondasággal.Ha ők maguk nem ezt teszik, akkor mégis hogy várhatják el a másik nemtől, fel nem foghatom.
2012. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért mondják, mert olyan férfivel összejönne a legtöbb nő, aki belsőre tökéletes, viszont külsőre nem.

Viszont fordítva, hogy tökéletes külső és rossz belső... hát az csak a nagyon felszínes lányok ideálja. ;)

Szóval a jó belső elengedhetetlen egy kapcsolathoz, amíg a jó külső nem olyan fontos.

Persze van olyan, hogy pont úgy nézel ki, hogy az adott lánynak az épp nem jön be, például nálam egy nagyon izmos férfinek sose lenne esélye, mert engem taszít, mást meg lehet az zavar, ha a srác szemüveges, vagy épp szőke a haja,stb... tehát attól még lehet, hogy a lány nem a külsőt nézi, de ha pont olyan vagy, ami nagyon nem jön be neki, akkor hiába jönne veled össze, nem lenne egészséges kapcsolat.

2012. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én sosem mondok ilyet, mert ez hülyeség. Alapvető fizikai vonzódásnak kell lennie. Sztem a többség csak ezzel akarja érzékeltetni, hogy 1) komoly kapcsolatot keres, szélhámosok tűnés, 2) nem feltétlen a médiaideál pasik jönnek be nekik. De ilyet akkor is hülyeség kijelenteni.
2012. okt. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12:49 Épp ellenkezőleg. Minden nő olyan férfit akar, aki külsőre tökéletes, a belső pedig egyáltalán nem érdekli őket. Nincs kivétel, te sem.
2012. okt. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha igazad lenne, akkor egyetlen csúnyábbacska pasinak sem lenne soha barátnője. Pedig van!:)
2012. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Van, ha gazdagok. Aki csúnya is, és csóró is, annak nincs.
2012. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért mondják... 'A külső megfog, a belső megtart'
2013. ápr. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!