Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon szóljak neki? A barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szóljak neki? A barátnőmmel már lassan 1 éve együtt vagyok, én idén fejeztem be az iskolát ( a középiskolát ).

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk. Én 3, ő pedig 2 műszakban. Amíg suliba jártam mindig kimentem elé amikor ment dolgozni, ha pedig ott aludtam nála, akkor megvártam míg elmegy a busszal. Most, hogy én is dolgozom, kicsit nehezebben, de így is kimegyek elé, és mindig valami kis ajándékkal várom (Csoki, chips, virág). De amikor én jövök haza a munkából, akkor ő nem jön ki elém soha (egy városban lakunk, bringával 10 percre egymástól), pedig otthon van, egyszer kértem meg rá, akkor is elkésett, továbbá ő sohasem viszonozza az ajándékaim, nem azt mondom, hogy ő is vegyen nekem csokit, de néha jólesne ha meglepne valamivel. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki. Szerintem megbántanám ezzel, szerintetek?
2012. okt. 12. 14:08
 1/1 lili-anna válasza:

Szia!

Szerintem mindenképp meg kell beszélnetek ezt a dolgot. Teljesen természetes, hogy te is vágysz egy kis törődésre, arra, hogy éreztesse veled még inkább, hogy szeret. Sajnos vannak olyanok, akik nem veszik maguktól észre az ilyen dolgok hiányát, de ez még nem azt jelenti, hogy nem szeret. Próbáld neki elmagyarázni, hogy gondoljon bele abba, hogy neki milyen jól esik, ha tőled kap valamit és ha ő is megtenné ezt, akkor neked is részed lehetne abban a boldogságban. Mert így is boldog vagy, csak hiányzik egy kis törődés és a kapcsolatokba mindig kell egy kis meglepetés, persze jó meglepetés.

Remélem sikerül megoldanod ezt a problémát.

Sok sikert!

2012. okt. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!