Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze tudnátok jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze tudnátok jönni egy fiatal arab férfival? Elítélítek a magyar-arab kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 16:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%

Ossze jonnek egy arabbal? Igen! Sot! Meg hozza is mentem felesegul! Aztan felnottunk ))) es elvatunk! Most is nagyon jo baratok vagyunk! Es az uj felesege is magyar es boldogok, van egy kislanyuk. Az en ferjem magyar es ket lanyunk van. Nagyon jo a kapcsultunk (a ket csaladnak).

De ez nagyon ember fuggo, nem arab fuggo

2012. okt. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Persze.

Nekem is arab barátom van. Sőt én itt élek már vele Egyiptomban 1 éve. :)

Sok boldogságot-

2012. okt. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Greti 86 válasza:
100%
Sziasztok! Ne ítéljétek el az arabokat,mert szerintem sokkal jobbak mint a magyar férfiak. Nekem is arab a barátom és eddig soha senkitől nem kaptam annyi tiszteletet,szeretetet és kedvességet mint tőle! Lassan 1 éve ismerem és nagyon szerelmes vagyok bele! Le tudnám élni vele az életemet! Nagyon szeretem!
2012. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
sok boldogsagot! amugy melyk orszagbol szarmazik?
2012. nov. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!