Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a mai világban az olyan pasik, akik nem a legszebbek, azoknak nem lehet barátnője?

Figyelt kérdés
Igen, én sem vagyok a legszebb, de nem is tartom magamat csúnyának. Nem vagyok, az a kimondottan helyes pasi, de már nagyon szeretnék valakit az életembe, de úgy érzem, hogy a külsőm miatt, nem találok. Vannak barátaim, mindenkivel jóban vagyok, könnyen barátkozom, nem vagyok hülye, sajnos a külsőm az, ami ebben hátráltat. Miért ennyire külsőséges a legtöbb lány? Már senkit nem érdekel a belső?

2012. okt. 12. 17:46
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

ez hülyeség:) a környezetemben az átlagos pasiknak is ugyanolyan gyakran van kapcsolata mint a jó pasiknak. sőt, ismerek olyan nagyon jó pasit, akinek 5 éve nincs.

szerintem ezzel az önbizalomhiányos fiúk takaróznak.

2012. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
22%

A belső igenis fontos a nőknek...

Csak nem éppen a jófiúkra buknak. A domináns rosszfiúk nem túl előnyös külsővel is vonzóak sok csaj számára.

Ha jófiú vagy és nem vagy hozzá szépfiú, akkor valóban nagyon nehéz barátnőt találni...

2012. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
A rengeteg visszautasítástól, amit kaptam lehet kissé az vagyok. Nincs nagy igényem ilyen téren, de már nagyon el vagyok keseredve amiatt, hogy senkim nincs.
2012. okt. 12. 17:51
 4/38 A kérdező kommentje:
Mit takar az, hogy rosszfiú? Ez elég szubjektív számomra.
2012. okt. 12. 17:52
 5/38 anonim ***** válasza:
ezt ki mondta? átlagos arcszerkezettel már ku*rva sokat ki lehet hozni a dologból hidd el! ha nem hiszed el hogy elég jó vagy a csajhoz akkor ő sem fogja!
2012. okt. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:

"rosszfiú", ezt nehéz körülírni... szerintem nem azt jelenti h pl. drogozik, vagy balhékba keveredik, inkább aki adja kicsit az elérhetetlent, flörtöl mindenkivel, nagyon jó stílusa van, sok lány haverja, ami elbizonytalanítja a többi lányt... én legalábbis az ilyen pasikhoz vonzódom:D és ezek nem mindig a "legszebb" pasik.

25/N

2012. okt. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Akkor egy kissé "rossz" vagyok, de nem az a tipikus... :)
2012. okt. 12. 19:09
 8/38 anonim ***** válasza:

szerintem hülyeség az hogy ha valaki a külseje miatt nem talál párt (persze kivételek sajnos mindig, mindenhol vannak). De az én párom se az a "tipikus helyes pasi" zselézett hajjal, baba pofival és kigyúrt testtel...sőt...ellenkezője, teljesen átlag arcra, kopaszodik, macis alkat...és mégis 5 éve Ő a legfontosabb nekem a világon!


Ha olyan lányt keresel aki a belsőre megy, akkor a szintén "átlagos" külsejű lányok körében mozogj. Ne az olyanoknál akarj bevágódni, akik a hétköznapokban is úgy néznek ki és viselkednek mint akik szépségkirálynő versenyre indulnak és hasonlók. Hidd el nem is kevés az olyan lány akiknek a belső számít...Pl itt vagyok én is :) Engem sose izgatott hogy milyen kívül a pasi, sokkal fontosabb volt hogy milyen belül...tud e feltétlen szeretni, hűséges e, megbízható e stb....;)


N22

2012. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Csak az idősebb lányoknak jön be az ilyesmi. Sajnos az én korosztályomnak nem. Próbálok átlagos lányokat keresni, nincs sikerem. :(
2012. okt. 12. 20:13
 10/38 anonim válasza:
100%

16 évesen fel a fejjel, nem lesz ez mindig így... Ilyen korban, valljuk be, igen kevesen tudnak komoly kapcsolatot kialakítani, te pedig azt akarsz, legalábbis érettebbnek tűnsz a korosztályodnál.


Amúgy nagy átlagban minden nő annyira külsőséges, mint a férfiak, ha valaki külsőleg 'rendben', akkor lehet már felé közeledni is, ez egyszerű biológia...


Csakhogy tizenévesként a legtöbben még nem rendelkeznek kellő tapasztalattal, nincs kialakult értékrendjük, így automatikusan a külső, a 'trendiség' sokkkal nagyobb súllyal bír.


Sok ilyen korban lévő lány minél eszményibb 'cukihelyespasit' szeretne (illetve fiúknál fordítva), de hidd el, később miután kapnak pár pofont az élettől, jókorát fognak zuhanni az igényeik és remélhetőleg jobban értékelik majd a belsőt is.


Amit most tehetsz az az, hogy próbálsz hozzád hasonló érettséggel, érzelmi intelligenciával rendelkező lányt találni, ami ebben káoszban lehet nehézkes lesz, de hát... ez van, kitartás.

Ja meg persze a szokásos természetesen, hogy legyél ápolt, sportolj, stb...


(20/F, ha ez számít valamit)

2012. okt. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!