Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illik a bak nő a rák férfihoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a bak nő a rák férfihoz? Valakinek ilyen tapasztalata? Ki illik a bak nőhöz? Tapasztalat érdekel!

Figyelt kérdés
2009. aug. 6. 19:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát augusztusban volt a kérdés, de rátaláltam hátha olvassák még :)

Én rák fiú vagyok és a volt barátnőm bak volt. Ő egy határozott, céltudatos, precíz csaj volt, de viszont igen érzékeny. Csak ezt nem nagyon mutatta ki. Én ahogy a Rákok többsége, igencsak érzékeny, törődő, védelmező, családszerető vagyok de én ezt ki is mutatom. És ezen tulajdonságaim tetszettek meg neki :)

A Halak, a Skorpió és a Rák azok a jegyek akik feltudják hevíteni érzésekkel, érzelmekkel a Bak nő kemény, szinte jégpáncél szívét. Úgy hogy, ezek a jegyek illenek Hozzád :)

2009. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi, kedves utóbbi hozzászóló!
2009. nov. 14. 22:03
 13/15 anonim ***** válasza:

Amúgy a Szüzek és a Bikák is illenek hozzád.

A Szűz is reális gondolkozó. Sürög forog, töpreng, vágyik az anyagi biztonságra. Jó barát, és nagyon hűséges.A Bika valamivel magabiztosabb, de nagyon féltékeny és birtokló. Nagyon türelmes és megértő. Elég anyagias.

2009. nov. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Asztrológiai szempontból a Nap persze fontos, de a Hold-Hold kapcsolat a lelki kapcsolat , a Merkur-Merkur a kommunikáció, Vénusz-Vénusz szerelem, stb.Is nagyon fontosak.Nem jó ennyire leegyszerűsíteni a dolgokat.

Fordulj asztrológushoz, ha komolyan érdekel.

2009. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na, ezt nem is tudtam. Pontosan tudok magamról mindent (napj, aszc, holdj, és az összes bolygó, hoy miben van)


Tegyük fel az én merkúrom és vénuszom a vízöntőben van, akkor milyen illik hozzám?

oroszlán merkúr vagy mérleg vénusz? Egy így van? Amilyen csillagjegy éppen illik egymáshoz?

2009. nov. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!