Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan küzdhetném ezt le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném ezt le magamban?

Figyelt kérdés

Nem egyszer elég durva veszekedéseink voltak a párommal,a szakítás szó is nem egyszer elhangzott,csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez,de főleg ő az enyémhez.

A legutóbbi veszekedéskor valami elmúlt bennem,vagy nem is tudom.....bocsánatot kért,de én magamban tudtam,úgy is még vagy ezerszer el fogja ezt játszani,és meg fog bántani....most nem tudom mit tegyek.-Szeretem őt,de mintha valami nem lenne a régi,mintha számítanék rá,hogy igen is,mi nem vagyunk különlegesek,mi is szétmehetünk,és meg is bánthat ugyan úgy.

Mintha folyamatosan félnék,és csak a levegőt tartanám vissza(képletesen).

El fog ez múlni,tudok majd újra bízni benne,bennünk?


2012. okt. 14. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
senki nem különleges, mindenkik szétmehetnek. nagyon naiv és gyermeteg dolog azt hinni, hogy egy ilyen tinikapcsolat (gondolom nem vagytok még túl idősek) örökké fog tartani. meg ha már ilyen veszekedések vannak... és már nem először... hát nem tudom, én nem akarnék egy olyan kapcsolatban élni, ahol folyton attól kell félnem, mikor bánt meg a pasi.
2012. okt. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó de azért én is meg szoktam őt bántani.

Számomra ő nagyon különleges.

20 években járunk....

2012. okt. 14. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet annak a jele is, hogy kezdetek elhidegülni egymástól. A kapcsolatotokat nagyon fel kéne dobni, tehát még tehetsz ellene. Menjetek együtt naponta sok helyre, mászkálgassatok, vegyetek részt valamilyen közös programban és érezzétek nagyon jól magatokat együtt. Moziba, plázába stb.

Próbáld meg elkerülni a veszekedést. Mutasd neki a nagyon kedves és sebezhető oldaladat. Akkor meg sem fog fordulni a fejében hogy ártson neked. :)

2012. okt. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem direkt árt amúgy nekem,mondok valami számomra jelentéktelen dolgot,amin ő fent-akad,és utána kezdődik...

Minden nap együtt vagyunk,mindig más és más programot találunk ki,nem hiszem hogy elhidegülnénk.

2012. okt. 14. 11:08
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor lehet, hogy pont az a baj, hogy minden nap együtt vagytok. találkozzatok csak 2-3 naponta. a sok együttlét kihozza a gondokat
2012. okt. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!