Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tünnek el a mai pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tünnek el a mai pasik egy két hónapra? Ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés
Több ismerős lánynál hallom, mesélik, hogy megismerkedtek egy tök jó pasival, minden stimmel szereti őt, kényeztteti őt stb., csak jó pár hétre eltünik mindig és mikor kérdezi hova tünik el csak kifogásokat találnak, meg még nem biztosak az érzéseikbe stb. stb, de azért közbe jó pár napot együtt vannak. Egyre gyakoribb ez a dolog úgy vettem észre
2012. okt. 14. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
nem hallottam még ilyenről
2012. okt. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez ilyen csak szexre kellesz dolog :S
2012. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezt kötelékfóbiának hívják.

Van erről egy jó könyv:

Steven Carter-Julia Sokol: A férfi, aki nem tud szeretni

2012. okt. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Biztos hazamennek a barátnőjükhöz xd Mi ebbe az érthetetlen,a pasi nem akar a csajtól semmit,max szexet.Ha igazán érdekelné a csaj nem tűnne el hónapokra.
2012. okt. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fiúnál, lánynál is látok ilyet. Mikor már komolyabbra fordulna, kitér minden felelősségvállalás elől, de el sem tudja engedni a másikat.

Szerintem ez a nagy önmegvalósításos elméletek miatt alakult így, illetve nem volt családi minta erre.

2012. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert félnek az elköteleződéstől. Mert félnek, hogy egy párkapcsolat már rögtön lekötözi őket, és fel kell hagyniuk a szabadságukkal. Szerintem ez a kapuzárási pánik ellentéte. Kapunyitási pánik. Kinövik idővel...
2012. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en koreimben pont a noknel van ez....sajnos utolag mindig kiderul hogy a fel varos vegigment rajt kozben, igy mar kinek kellene?
2012. okt. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!