Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől alakul ki a kémia, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki a kémia, amit sok nő elvár? Mitől függ?

Figyelt kérdés
Sok nőnek kell a kémia, azt mondják, de mi váltja ki ezt a kémiát, külső vagy a kinézet vagy kedvesség vagy egy illat, törődés, vagy a Kémia = a tesztoszteronnal teli férfias kisugárzással? (sármos jó pasi)
2012. okt. 14. 17:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
18%
Leginkább a külső számít ebben az esetben szerintem.
2012. okt. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
ahha, tehát, akkor tehát egy egyszerű felszínesség, tetszik vagy nem csak a nők így hívják, mert ez így sokkal bonyolultabbnak összetettebbnek tűnik :d
2012. okt. 14. 17:36
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
szerintem kisugárzás illetve én mindig úgy voltam vele, hogyha valaki elsőre nem néz ki jól de megismerem és kedves meg stb megszeretem szóval egyántalán nem csak a külső
2012. okt. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez azok közé tartozik,ami vagy van,vagy nincs,ezzel nem tudsz mit tenni, a természet jól kitalálta a dolgot.De nekünk pasiknak is ugyanez van,ha nincs meg az alapvető "állati" vonzalom,halott az egész.
2012. okt. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Kémia = külső. Kisugárzás = külső.
2012. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
9%

Ez szerintem is külsőn alapul leginkább, a külső jegyek, amelyek magukban hordozzák a magas tesztoszteronszintet.


[link]


[link]

2012. okt. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Darius, nézd már meg, milyen takonypócnak van jó csaja, és utána gyere a tesztoszteron szöveggel.
2012. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A kisugárzás nem feltétlenül külső. Inkább a belső tulajdonságok "tükröződése a külsőn". Gondolok itt önbizalomra, magabiztosságra, humorosságra, hogy viselkedik adott szitukban, megtud-e fogni valamivel.


Én úgy vagyok vele, hogy akkor a legjobb, ha ránézek és néhány mondat után azt érzem, hogy "ahhh kell nekem". A jelenlegi párommal pont így jártam. :)

Volt olyan is, akivel nem volt meg ez az érzés első találkozásoknál, aztán lassan még is kialakult, tehát nem mondanám én sem, hogy csak a külső számít.

Ez valami olyasmi megmagyarázhatatlan dolog szerintem, ami megint csak mindenkinél más.

2012. okt. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nap, mint nap szembesülök azzal a ténnyel, hogy számtalan ronda férfi talál magának párt, akikben minden van, csak nem tesztoszteron túlcsordulás.
2012. okt. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Azt még kifelejtettem, hogy ez valahol összefügg az "ideál" témával szerintem. Biztosan nálad is van olyan nő, aki ha eléd lépne, akkor szétcsúsznál és ha még netán beszélgetni is lehet vele egy jót, akkor éreznéd a szikrákat. Valahogy így vannak ezzel a lányok is.
2012. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!