Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől alakul ki a kémia, amit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki a kémia, amit sok nő elvár? Mitől függ?

Figyelt kérdés
Sok nőnek kell a kémia, azt mondják, de mi váltja ki ezt a kémiát, külső vagy a kinézet vagy kedvesség vagy egy illat, törődés, vagy a Kémia = a tesztoszteronnal teli férfias kisugárzással? (sármos jó pasi)
2012. okt. 14. 17:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szerintem kisugárzás, ami leginkább az önbizalmon alapul.
2012. okt. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%
Oké, hát én fiú létemre írtam ezt, de szerintem még mindig értelmesebb, mint amit a lányok bírnak válaszolni erre, hogy "hát nem tudom, de olyan uhhh-áhhh-uhhh érzés". Mert ezt fogják, régen én is kérdeztem ezt.
2012. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Azért írják, mert nem lehet megfogalmazni.

Nőben is van ilyen, csúnya, mint a bűn, mégis odáig vannak érte.

2012. okt. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#9 Érdekes, nem tudom hol élsz, de én azzal szembesülök nap mint nap, h egyetlen ronda férfinek sincs párja.
2012. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Felénk is a legrondább srácoknak lett először barátnője.

Valami olyan dumát le tudtak nyomni, hogy az elképesztő :D

2012. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én is fiú vagyok, és elképesztően csalódott is emiatt.
2012. okt. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
6%
amit kémiának hivnak semi kőze a kémihóz inkáb a pénztálcához alakhoz és őszhanghoz. Ha van elég pénz akor rondáknak is lehet jócsajuk . ha izmos vagy nyúgotan lehetsz paraszt. ha meg csa kedves vagy rá basztál.
2012. okt. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
53%

A párom saját illata. Sok mindenkinek van jó illatú bőre például. De az ő illatától teljesen beindulok. Senkivel nem volt hasonló előtte, csók közben lehet ezt az illatot érezni leginkább és ahogy korábban valaki írta, ennek hatására beindulnak az "állati ösztönök". Ha értitek, mire gondolok :)

Számomra ez a kémia és szerintem semmi köze a külsőhöz vagy a kisugárzáshoz.

2012. okt. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!