Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim és a családom sem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim és a családom sem fogják elfogadni a barátomat. Szerintetek szakitsak mielőtt botrány törne ki itthon?

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 21:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

én 17 éves vagyok, ő 20. Tudom, hogy féltenek, minimálisan engem is zavar, de nem tehetek ellene ha őt szeretem.

Nagyon rendes, dolgozik, próbálja felépiteni az életét.

Ti mit tennétek az én helyemben? Szakitanátok mig még nem annyira komoly, hogy nagyon fájjon?

2012. okt. 14. 22:05
 12/18 anonim ***** válasza:
Sokszor a cigányoknál tényleg nem lehet tudni, hogy milyenek valójában. Igazából te tudod, de én a helyedben tényleg minél előbb szakítanék.
2012. okt. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Te találkoztál már a fiú szüleivel? Ők mit szóltak hozzád?
2012. okt. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
nem tartja a szüleivel a kapcsolatot, próbál új életet kezdeni.
2012. okt. 14. 22:16
 15/18 anonim ***** válasza:
szakits minel hamarabb, a szuleid helyeben en sem engednem hogy a gyerekem 1 cigannyal jarjon
2012. okt. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szóval miattad vált el Győzike.
2012. okt. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Figyelj ha te szereted próbáld megszerettetni a szüleiddel is és mond meg neki,hogy tegyen ő is ezért,ne csak te!Ha nem változik a helyzet,akkor gondolkozz el rajta,hogy vajon miért is van ez így!
2012. okt. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Látod, ezért kérdeztem az okot. Szinte biztos voltam benne. hogy miért ellenzik a szüleid.

Mindig vannak kivételek, csak meg ne bánd!

Verekedős? meg változott? Dohányzik? A származását nem említem.

Sajnálom a szüleidet.

2012. okt. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!