Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egy pár szereti egymást, de szexuálisan nem vonzódnak egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 16:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ezt hívják házasságnak..na jó azért nem, de van ilyen
2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. Nem tudom de jo lenne ha valaki válaszolna! Én is szeretném tudni.
2012. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Én úgy gondolom, hogy a párom és én pont ilyenek vagyunk. Nemet és kort is írjatok légyszi.
2012. okt. 15. 16:07
 4/24 anonim ***** válasza:
Ezt baráti kapcsolatnak hívják.
2012. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Persze hogy van. Akár azért, mert eltérőek az igényeik, például az egyik sokkal többször akarja, mint a másik, vagy bevállalósabb, és szeretne próbálni extrémebb, perverzebb dolgokat. De olyan is van, hogy fizikailag nem illenek össze, mert mondjuk a srácnak kicsi pénisze van, a lány meg tág, és inkább a nagyot szereti. A fentiek bármelyike eléggé meg tudja ölni a kapcsolatot hosszú távon, szóval nem biztos, hogy szerencsés erőltetni, ha ennyire nem illenek össze szexuálisan...
2012. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerelem helyett inkább csak szeretetnek mondanám. Létezik, de azt nem párnak hívják, hanem barátoknak.

Ha nem vonzódom hozzá, akkor nem csókolom meg, nem fekszem le vele. Ha mégis megtenném csak azért, mert "együtt vagyunk" az képmutatás lenne.

2012. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
ismerek ilyet, sose fogom megérteni mit esznek egymáson
2012. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
persze, Szűz Mária és Szent József.
2012. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Vonzódunk egymáshoz, de a szexualitás része nem megy, pedig genetikailag nincsenek "korlátok", eléggé összeillünk.
2012. okt. 15. 16:14
 10/24 anonim ***** válasza:
mondom én, ott lesz Jézus második eljövetele akkor
2012. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!