Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a páromnak szülinap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a páromnak szülinapjára? Még csak 1 hónapja vagyunk együtt, de vmit illene, nem?

Figyelt kérdés
Egy 23 éves srácról van szó :) Vmi apróságra gondoltam csak, de semmi ötletem ><
2012. okt. 15. 20:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
89%

Rendelj étteremből egy fullos kaját, vagyis 2 adagot és tálald úgy, mintha te készítetted volna. A kaját minden pasi szereti és ez mindig tarol. Vegyél hozzá egy igényes bort, vagy ha nem vagytok borosak, akkor valami aperitívet, akár az otthoni bárszekrényből valami édes likőrt.

Szóval vacsi 2 személyre max(!) 1500/fő (de ehhez már drága étterem kell) , valami normálisabb bor vagy pezsgő, legyen egy ezres (BB Muskotályos, teli találatos választás ;) ) Nagy totál: 4.000 Ft. Ez azért még nem a világ vége plusz ha még ezt megfejeled egy esti mókával, akkor tuti, hogy teljesen leveszed a lábáról.

2012. okt. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

En is ugyanigy voltam, 2evvel ezelott.


Mi is 1 hónaposak voltunk, amikor eljott a parom szulcsije ...


Megmondom oszinten, nem ismertem meg ot annyira, hogy tudjam mit vegyek neki, nem is kerdeztem meg tole hogy minek orulne. ( nagy butasag volt, vissza gondolva)


En egy sziv alaku tortat csinaltattam neki. Ennyi volt a meglepetes.


De ha mered, kerdezd meg tole, minek orulne a legjobban, mi az amire vagyik. Lehet akkor mar nem meglepetes, de ha olyat kap, amit amugyis nagyon szeretne, nagyobb lesz az orom mint akkor, amikor meglepeteskent olyat kap, amit amugy nem is szeret, amire nem is vagyott, vagy lehet hogy mar van neki. Es akkor jon a kinos pillanat, amikor folyik rolad is a viz es rola is. Rolad azert mert nemtudod hogy mennyire fog neki orulni, rola pedig azert, mert megkell jatszania, hogy orul.


Jo, igen biztos orul, mert toled kapta. De az az orom megsem ugyanaz, mintha olyat kap, aminek igazan orulne. Biztos tudod ezt, biztos voltal mar ilyen helyzetben. Remelem tudtam valakinek segiteni.😉🎂☺️

2020. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!