Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalom a barátomat, megtenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalom a barátomat, megtennétek, hogy leírjátok erről a véleményeteket?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez szörnyű dolog, de mégis képes vagyok elhitetni magammal, hogy ez normális dolog, mindig találok rá mentséget, pedig tudom, hogy erre nincs!

Szóval ha van egy kis időtök, szidjatok le érte, vagy próbáljatok valahogy észhez téríteni! (Ez így most elég furán hangzik gondolom..., de a barátaim se ítélnek el érte, viszont most pont erre lenne szükségem, hogy valaki elmondja, hogy ez miért nem jó így!!)

A történet a következő, nyilván mint minden ilyen eset, nekem is úgy indult a dolog, hogy a kapcsolatom tönkrement igazából, nem csinálunk együtt soha semmit, már nem is beszélgettünk szinte, csak úgy elvoltunk egymás mellett. Sokszor beszéltünk erről, meg az összes problémánkról, de hiába, semmi se változott (pedig ha bármelyikőnknek baja volt, tényleg egyből átbeszéltük, nem csak a szőnyeg alá söpörtük a dolgokat). Valahogy a szexuális életünk is hanyatlani kezdett, nem volt benne semmi romantika vagy szenvedély...

Aztán megismertem egy srácot, vele nagyon jóban lettünk egyből, pont olyan, mint én, tényleg elképesztő a hasonlóság, nagyon jól éreztük magunkat együtt mindig, tök jókat beszélgettünk, szóval találkoztunk sokszor (abszolút barátilag... legalábbis részemről). Aztán valahogy elkezdtem meglátni benne a férfit, annyira figyelmes volt velem, annyi mindenben segített, és annyira jól éreztem vele magam mindig... még sose bánt velem ilyen jól senki, minden apróságot megjegyez, hogy miket szeretek, folyton a kedvemben járt, mintha csak álmodtam volna (és még most is ezt érzem, olyan mintha nem is történnének velem a dolgok a valóságban, nem érzem reálisnak ... vagy ezt nem tudom hogy mondjam...). Aztán pár hete megcsókolt, én meg hagytam, bár tudom, hogy nem kellett volna, akkor is tudtam, de mégis... És azóta ez már elég sokszor megtörtént, nagyjából minden találkozásunknál. Több nem történt köztünk, bár ez igazából itt már mindegy is szerintem, mivel csók tényleg sokszor volt...

És nem tudok ebből kilépni (pontosabban nem akarok), mert annyira álomba illő tényleg... viszont tudom, hogyha ez a dolog lecseng, akkor tudnám folytatni rendesen a kapcsolatomat a barátommal, mert lelkileg kellően feltöltődök ehhez. És egyébként szeretem őt nagyon! (tudom tudom ha így lenne nem csalnám meg... dehát ez nem igaz, mert tényleg szeretem)

Tudom, hogy ez az egész itt mentegetőzés, pont erről írtam az elején, hogy magamban ezt lerendezem ennyivel, mintha nem is lenne baj, sőt, szinte még jót tenne a kapcsolatomnak.

Kb ennyi... tényleg szidjatok bátran, vagy írjatok erről bármit, hogy mi legyen, mert ez így nem mehet tovább!!

22/L


2012. okt. 15. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Miért kell az összes csajnak r.bancnak lennie? Miért nem vagy képes erőt venni magadon és inkább szakítani szerencsétlen barátoddal??!! Őszintén, annak mi értelme, hogy együtt vagytok, de megcsaljátok egymást (lehet h már ő is megtette)?? Szánalom a köbön...
2012. okt. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
42%

Na, amikor azt mondom, hogy "a kapcsolatokat illetően a nő olyan, mint a majom....addig nem engedi el az egyik ágat, amíg biztosan nem fogja a másikat", akkor pont ezt értem.


Ezért van baromi sok csajnak kapcsolata, igazából egy részük csak azért van benn, mert várják a legjobbat. Csak ugye ha az újabbikkal nem működne, vagy esetleg nem is jönne a jobb, akkor addig van a rosszabb, aki azért néha megdugja, stb.


Igen, nem korrekt a dolog, de hát nők.....tehát mit tudsz csinálni.....nők....ennyi.

2012. okt. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

10-es hozzászóló, fordított helyzetben amikor a pasi csalja a nőjét milyen jelzőt használsz?

Miért r.ibanc vagy k.urva a nő, a pasiknál pedig menő ha félrelép?!

2012. okt. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Nekem egy kérdésem lenne: miért ragaszkodsz a barátodhoz még?
2012. okt. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Azért ragaszkodom hozzá, mert szeretem. Bár nem érzem már a lángoló szerelmet, ez tény, és tényleg valahogy nagyon nem akarnak működni a dolgaink, de szerintem mindennek ellenére még helyrejöhet! Meg azért 5 éve együtt vagyunk, nem tudom csak úgy eldobni... viszont tudom, amit most csinálok, ennél nem is lehetne rosszabb, tényleg nem is értem magam, sose gondoltam volna magamról. :(

Írták páran, hogy majd úgyis megbosszulja ezt az élet, szerintem is, már alapból ebből az egészből nem lehet jól kijönni, senki számára se...

2012. okt. 16. 08:49
 16/21 anonim ***** válasza:
Csak azt mondom, minden rossz tett visszaüt az okozójára....lehet, h most kényelmes megcsalnod, de idővel ez majd nagyon keményen fog visszahullani rád, ott és úgy, ahogy nem is sejtenéd...tudod, Isten nem ver bottal, de nem felejt és nem is siet....(akinek ez nem tetszik, az az Isten szót nyugodtan helyettesítse be élettel vagy sorssal, a lényeg ugyanaz)
2012. okt. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Igen, persze szép lenne, ha mindig mindenki azt kapná amit érdemel, csak ez nem így működik.

Némelyek úgy keserítik meg más életét, hogy élnek mint Marci hevesen, minden következmény nélkül. Más meg sokkal jobb életet és bánásmódot érdemelne, mégsem kapja meg. Na bumm, ilyen az élet, a tündérmese meg szép volt az oviban alvás előtt.

Sok ember van aki ilyet-olyat érdemelne, mégsem "üt vissza rá".

De elég a közhely feszegetésből, és ez csak az én meglátásom, és véleményem.

Ettől ez még nem mentség számodra, és nem fogsz kijönni a helyzetből.

Én azt javasolnám, hogy nem mond el egyelőre a barátodnak, és kérj szünetet, vagy legalább "vonulj el".

A másik fiút is hanyagold, és gondold át a dolgaidat.

Míg eltelik idő, kaphatsz egy kis objektivitást a saját érzéseidre.

Itt úgyse fogja tudni megmondani senki mit tegyél,azon kívül, hogy leribancoz, ami minden, csak nem tanács. Nem látunk bele a szívedbe, és a szándékaid valódi okára.

Most úgy érzed világ vége van számodra, ami nagyon helyes, ilyenkor így is kell érezni, másképp nem kényszerülnél megoldásra, na de ha megoldottad, okosabb leszel, és esetleg többet nem csinálsz ilyet.

2012. okt. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Utolsó: bocsi az offért, de igenis visszaüt, ez nem tündérmese...egy gazember sem él jól élete végéig, mint "marci a hevesen" csak azt gondosan titkolják és tagadják, meg te arról nem tudsz....
2012. okt. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én nem bankrablókról, és végletesen rosszat elkövető emberekről beszélek :)

Ők megkapják, ha elkapják őket. Ez igaz.

Inkább azok kapják vissza, akik buták.

De a gonosz emberben néha elvetemült intelligencia lakozik.

De ez felesleges vita, neked az a tapasztalatod, te aszerint élsz, én nekem meg más a tapasztalatom és eszerint élek. És ez így van jól,neked is biztos igazad van valahol :) Na befejeztem, mert szétoffolom itt a lényeget :D

2012. okt. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Van barátnőm és egészen jól elvagyunk.

Tudja, hogy van (nős!) barátom akit szájjal elégítek ki.

Ha nőt tartanék akkor elmenne, de ezt elfogadja.

2013. máj. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!