Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Leírnátok nekem ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Leírnátok nekem ide a véleményeteket, korral/családi állapottal fémjelezve, mit gondoltok a gondolatmenetemről? 25F

Figyelt kérdés
...te tényleg azt hiszed, hogy attól foglak igazi nőnek tartani, amikor kitolod a melleid, a feneked és vágsz egy bárgyú képet az önkioldót nem ismerő agyad vezérelte kezedben tartott mobiltelefonoddal? Az igazi nő nem csak egy pillanat erejéig nő. Az igazi nőnek nincs szüksége ahhoz, hogy reklámozzák. Ő él, s nem pusztán csak álmodozik róla...
2012. szept. 15. 12:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jaj te egy igazi férfi vagy! Micsoda gondolatmenet! :D 8L
2012. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

éretlen önértékelési problémákkal küzdő emberekkel ne beszélj így, ne minősíts senkit, ha nem árt más embereknek


egyébként abban egyetértek, h nem ettől nő a nő, csak ne így fejezd ki magad 27n/egyedülálló

2012. szept. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt most TÉNYLEG komolyan írtam és így gondolkodsz akkor büszke lehetsz magadra.

Szép dolog és becsülendő, amiért ilyen vagy.

A mai világban SAJNOS ez a menő. Az ilyenek túl nagyképűek és... ribancok.


Röviden és tömören én egyetértek veled. Jó tudni, hogy van még ilyen normális ember ezen a Földön.



18/L

Bár nem értem miért kérdezted a családi állapotot ....: 3 év 6 hónapos kapcsolatom van.

2012. szept. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mókusgyilkos ***** válasza:

az tény h a kacsacsőrű emlősök gázok meg a tükörben pózolás.

más részről viszont nem lehet h csak azért rak fel valahova képet magáról mert őőőő szereti csinálni ?XD

nem ettől lesz nő de nem kell még jobban összetörni ezt így le írni a plázacicákon kívül bármilyen lánynak/csajnak/nőnek/hölgynek/nagymaminak nem kicsit bunkóság.


20F/nyitott kapcsolatban a Scrubs Dr Mind Enes-ével :D

2012. szept. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az véleményem, hogy én ezt tudtam eddig is. Viszont kimondani nagyon veszélyes dolog.


22/L párkapcsolatban

2012. szept. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Semmi sem veszélyes, meg kell mondani az igazságot! Akár bunk.ó akár nem! :) De köszi!
2012. szept. 15. 13:13
 7/11 anonim ***** válasza:

szerintem, ha senki nem foglalkozna velük jobban, meg nem ezekre a képekre kattintgatnának a pasik, vagy akár a csajok is, vagy nem őket néznék élőben, kiguvadt szemekkel, hátrafordulva, akkor nem ez lenne a mai helyzet. de ez mindig így lesz. még jó, hogy tetszeni akarnak, és ez a legkönnyebb módja... talán ne figyelj rájuk. én lányként próbálom nem ezt tenni, de persze, rosszul esik, eleve látni hogy valami kissé gusztustalan, és akkor még arra is figyelnek.. de ez van, aki akar és tud, legyen más. nem a másikkal kellene foglalkozni.

a nőnek lenni, meg tök más fogalom.

21L "hajadon"

2012. szept. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Összességében egyetértek, hogy nem ettől lesznek nők az ilyenek, viszont igény meg van rá, és erről ti férfiak tehettek.

Én már kinőttem ebből a korból, hogy így mutogassam magam, vannak azért fontosabb dolgok az életben, mint hogy hányan "lájkolják" az ilyen típusú fészbukk-profilomat... :P

23/L/ lassan két éve van barátom

2012. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazán választékosan fogalmaztad meg a gondolatod és egyet értek vele.

Mélyen elkeserít, hogy ide fajult a világ. Manapság már a "pózoljunk tükörben", "lógjunk egész nap facebookon" dolgok mennek, amire sajnos igen nagy az igény.

Néhány előttem szólóval nem értek egyet, akik azt állították, hogy ezt nem kéne ilyen nyíltan kimondani. DE. Ki kell mondani, mert sajnos manapság egyre több az erkölcstelen ember, akik nagyon nem tudják már hol a határ.

17/L "magányos farkas"

2012. szept. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A gondolatmeneted példaértékű ha tényleg így gondolod !

Csak érdekes ódon ilyenkor szint minden férfi felszólal, hogy hová fajult a világ...mégis erre verik otthon a monitor előtt...ennyi még a véleményem! ( ez nem konkrétan neked ment kérdező)

2012. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!